Вітаю вас друзі. Написати цю статтю мене спонукала одна подія. У моєї знайомої є дві кішки. Вони такі веселі і грайливі. Постійно десь бігають по хаті, не сидять на місці. Загалом як носяться як заведені. Але останні два дні тому, одна якась млява стала. Мало їсть, в основному лежить на підстилці і не чого не робить.

Я їй порадив викликати ветлікаря, оскільки такий знайомий у неї був. Після зроблених аналізів, заключення, звичайно, було не смертельне, але не особливо приємне — глисти у кішок. Після цього у кішки почалося лікування і таблетками і мікстурами.

Я б хотів би розповісти, що за такі шкідники, від яких страждають наші милі кішки. Ті створіння, які живуть в основному кишечнику у кішок, називаються — внутрішні паразити. Наукова назва цих істот — эндопаразиты. Ми їх називаємо глисти. Зазвичай вони представлені стрічковими, пласкими, круглими червами.

Дуже важливим моментом є те, що деякі глисти або ж гельмінти бувають загальні як для кішки, так і для людини. Підвищену небезпеку вони становлять для дітей. Оскільки дитина, перебуваючи в контакті з кішкою, може заразитися.

Звичайно, ні хто не каже, що треба захистити дітей від кішок або котів. Просто потрібно проводити з деякими проміжками дегельмінтизація тваринного і ризик буде зведений до мінімуму. Гельмінти у дорослих котів або кішок зрілого віку відразу визначити трохи складно. Найбільшу ймовірність визначення наявності їх дає аналіз калу. Цей процес не можна пускати на самоплив. Тому що при сильному зараженні паразитами можуть бути летальний результат.

Глисти у кішок і кошенят

Також дуже важливим є ще один момент. З’явилися глисти у кішок, але і у кошенят. Кошенята теж мають високу ймовірність постраждати від глистів. Якщо кошеня заразився, то у нього починається виснаження і відставання в розвитку, при цьому він має підвищений апетит. Тому якщо ви вирішили взяти кошеня, то Вам необхідно після того як він у Вас освоївся дати йому разом з їжею глистогінний засіб для кошенят. І наостанок. Не чекаючи появи перших ознак гельмінтів, проведіть протиглисні заходи у Ваших вихованців.

Популярність: 27%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок