Привіт друзі. Сьогодні перемикаючи канали, натрапив на цікаву новину. Виявляється якийсь літній австралієць, збирається залишити після свій смерті всі свої заощадження свого улюбленого кота Майки. Всі його стан оцінюється приблизно в сто тисяч американських доларів. Майбутній власник цього стану після смерті господаря за заповітом виявиться звичайний кіт. Цікаво, чи не правда? І тут у мене виникла думка, а не вивчити це питання більш докладно. З яких часів це пішло. І ось на цю тему народилася ця стаття.

Першим ділом я хотів дізнатися, хто першим вказав у своєму заповіті, що після його смерті спадкоємцем буде оголошено звичайний кіт. І після вивчення багатьох матеріалів я прийшов до цікавого висновку. Виявляється, основоположником цієї так званої традиції про залишення своєї спадщини мяукающим вихованцям, є грізний і могутній кардинал Рішельє. Так-так, саме він.

Той самий, який у нас відображений в образах завдяки фільму «д’артаньян і три мушкетери». Насправді його повне ім’я звучить так Його Еміненція кардинал Арман Жан дю Плессі, герцог де Рішельє, Кардинал Рішельє. А от прізвисько у нього було «Червоний кардинал».

Так ось. Кардинал був досить заможною людиною. У нього було чотирнадцять вихованців. І незадовго до смерті згідно з написаним заповітом він залишив все їм. Точну суму зараз назвати ні хто не може. Але відомо одне. На ті часи сума дуже велика. Будь спадкоємець, який отримав її, міг безбідно прожити до глибокої старості.

Але це історія закінчилася сумно. Звичайний кіт і кішка так і не стали в сімнадцятому столітті спадкоємцями величезного стану. Чому? Відповідь досить проста. Така смілива ідея з боку придворних здавалося повним маренням або старечим безумством. Ці чудові коти і кішки після смерті господаря були вбиті слугами і не вступили у свої законні спадкування. А гроші були швидко розкрадені численними слугами і придворними.

Популярність: 25%

  • Головна
  • Цікаві історії