Привіт друзі. Сьогодні хотів поговорити про відносини собак і кішок. З далеких-далеких часів люди вірять, що звичайна собака і звичайний кіт, люті вороги. Але бувають, виключення. Ось є сім’ї, де без ворожнечі живуть кіт і пес. Так тоді виникає резонне питання, все-таки вони ворогують між собою чи ні?

Всі ми напевно знаємо, що якщо будь-яка собака і будь-кіт зустрінуться то ми побачимо як кіт здибиться, подиміти хвіст, прийме грізну стійку і ми ще почуємо злісне шипіння. Якщо ж собака того ж проявить зайву цікавість, то ймовірно отримає швидкий і болючий удар лапою з гострими кігтями по своєму цікавому носі. Ну а далі це все виллється в бійку.

Але не можна говорити про те, що вони стовідсоткові вороги. Є такі випадки, що звичайний кіт і собака не можуть ворогувати і бути друзями.

Початок цієї дружби може бути закладено в самому ранньому дитинстві. Коли маленьке кошеня і цуценя хлебчуть молоко з однієї миски, грають, сплять разом, а трохи пізніше, коли подорослішають ще й захищають один одного. Ось саме тоді зароджується дружба між ними. До того ж хочу сказати, що такі випадки дружби досить часто зустрічаються.

А тепер давайте звернемося до конфліктних ситуацій між двома домашніми тваринами. Головним джерелом такого протистояння є час появи кота і собаки в сім’ї. А саме коли один з вихованців з’являється в домі трохи пізніше іншого. Наприклад, у родині живе звичайний кіт і тут господарі ще заводять цуценя.

Але і тут не все так досить просто. Це не означає, що кіт при будь-якому зручному випадку ображати маленького щеняти. Тут необхідно враховувати характер кота. Він може просто ігнорувати цуценя і не звертати на нього уваги, а може при прийомі їжі просто забирати його корм. Тут все залежить, якою це кіт. Шкідливий чи ні.

Ну і наостанок ще цікавий момент. Ось, наприклад звичайний кіт і собака живуть в сім’ї і вони друзі. Але це не означає, що кіт буде дружити з іншими собаками, а собака, навпаки, з іншими котами. Існує тільки дружба між ними і інших вони в свою дружбу не пустять.

На закінчення можу сказати, що не можна зі стовідсотковою впевненістю говорити, що вони тільки вороги або тільки друзі. На їх відносини між собою впливає безліч факторів.

Популярність: 25%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок