Привіт друзі. Сьогодні для Вас незвичайна стаття. Я хотів би Вам розповісти про комп’ютерній грі для котів. Так-так, ви все правильно зрозуміли. Про комп’ютерної гри, в яку грає звичайний кіт. В наш час комп’ютерні технології проникли і в цю сферу.

Тепер хотів би розповісти більш докладно про саму гру. Називається вона — CyberPounce і створена американським програмістом Метом Уолофом. Автор гри багато років працював у великих компаніях роблять ігри для людей. І ось одного разу його приятель попросив доглянути за його котами, поки він сам перебував у від’їзді. Працюючи вдома Мет, помітив один кіт, з задоволенням ганяється за курсором на екрані, і його осінило, а чому не створити гру і щоб звичайний кіт грав в неї і був грайливим і веселим.

Мет провів дослідження і з’ясував, що середньостатистичний американський кіт дуже ледачий і більшість часу спить. Яка гра допоможе забезпечити навантаження як розумову, так і фізичну. Також багато американські власники своїх вихованців зацікавлені, щоб їхні улюбленці були веселі і грайливі.

І робота закипіла. Для консультацій був запрошений досвідчений експерт-зоолог, і в якості тестерів було взято близько сотні котів. І ось гра була створена. Автор стверджував, що грати в неї котам також цікаво як людям в свої улюблені комп’ютерні іграшку. Однак є невелика але. Кожен звичайний кіт у своєму роді індивідуальна особистість і своїми інтересами, тому ловля екранних пташок, мишок, метеликів у нього не викличе бажання.

Ціна такої гри склала 15 американських доларів. Управління грою може відбуватися в автоматичному режимі, так і за допомогою комп’ютерної мишки. Мет Уолоф заявив, що якщо гра буде мати успіх, то в найближчому часі він з радістю візьметься за розробку ігор для домашніх папуг і собак.

Популярність: 19%

  • Головна
  • Цікаві новини