Привіт друзі. Один з мінусів, коли кішка або звичайний кіт живуть в будинку — те, що вона або він може роздирати і дряпати все, що заманеться. Але тепер про цю проблему можна забути. Знайдено дуже-дуже просте вирішення питання — це «м’які кігтики».

Це засіб було придумане американськими ветеринарами близько десяти років тому. «М’які кігтики» — це досить невеликі ковпачки, які наклеюються на нігті вашої кішки або коту, що дає позбавлення слідів від котячих кігтів на речах і меблів.

Звичайно, головним завданням було створення матеріалу, нешкідливого для тварин. Тому і ковпачки, і клей цілком безпечні для домашніх вихованців. Гарантією служать отримані в Російської Федерації та Сполучених Штатах Америки сертифікати якості продукції.

Виникає, дійсно, ще одна істотна дилема: чи не заважають ковпачки природним котячим звичок, зокрема, звичкою «заточувати кігті»? Іноземні фахівці, які спостерігали, проведення кішок і котів під час експериментів стверджують, що ніякого дискомфорту ковпачки кішці або коту не завдають, і ваша кішка або ваш звичайний кіт абсолютно вільно здійснюють всі необхідні дії.

Ковпачки навіть допомагають сформувати великий психологічний комфорт для вашого вихованця, як-ніяк тепер власник не засмучується і не взагалі не лається через подряпини, завдяки тому, що їх у більшості випадків немає.

Як би те ні було, найсерйозніший аргумент — те, що тисячі американських кішок всю свою котячу життя проводять у «м’яких коготках». Додам лише, що сам особисто знаю трьох власників котів. І їх звичайний кіт «взутий» у них ось уже третій рік.

Весь цей строк за ними спостерігають не тільки друзі, але і ветеринар, і всі констатують чудову зміну. Зміна стосується господарів — вони стали стриманішими і люблять своїх вихованців ще більше, тому що єдина серйозна причина невдоволення ними зараз зникла.

У застосуванні кігтики прості — ви, безсумнівно, зможете приліпити їх самі, але якщо ви побоюєтеся робити це особисто, зверніться за допомогою до ветеринара. До речі сказати, ви можете вибрати колір «м’яких кігтиків» — так, з метою він підходив під характер та забарвлення Вашого домашнього тварини. А чому б ні?

І також під Ваш настрій. Важливо в свою чергу не наплутати з розміром. Виміряти його досить легко — слід знати, скільки важить ваша кішка або ваш звичайний кіт. Потім подивитися в спеціальній таблиці при купівлі «м’яких кігтиків». Там буде вказано вагу, а навпроти розмір кігтиків. Сподіваюся, стаття сподобалася, і ви неодмінно скористаєтеся цим засобом убезпечити свої речі і меблі.

Популярність: 35%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок