Вітаю вас друзі. Щось я давно не писав про диких кішок. Пора б цю помилку виправити. І сьогодні дана стаття буде присвячена золотий кішці. Ви не знаєте хто така? Тоді дозвольте я, друзі розповім вам про неї більш докладно.

Золота кішка, а якщо трохи точніше, африканська золотиста кішка живе в дощових тропічних лісах Африки. Її популяція зустрічається, починаючи від півночі Анголи до Сенегалу і від півдня Кенії до Конго. Але основне місце проживання цих кішок це басейн Конго і прилеглі території.

За своїми розмірами вона перевершує середньостатистичну домашню кішку приблизно в два рази. Так довжина її тіла становить близько 1 — 1,2 метра, висота від 38 до 50 сантиметрів. Маса самців цього виду диких кішок коливається від 11 до 14 кілограм, а от самки важать значно менше від 5 до 7 кілограм.

Зовнішній вигляд і образ золотий кішки

Забарвлення золотий кішки вельми різноманітний. Він може бути, починаючи від сіро-коричневого, сіро-коричневого, рудого, синювато-сірого, бурого і закінчуючи чорним кольором.

Груди, горло і живіт за відтінками у цих особин набагато світліше, ніж весь забарвлення. Зустрічається навіть абсолютно і білий колір шерсті, в цих місцях. Також є і деякі цікаві моменти. Так, наприклад, на хвості чітко простежується по центру темна лінія, кінчик хвоста обов’язково чорний або бурий, навколо очей світла обведення.

Як я сказав раніше, даний вид диких кішок живе в тропічних лісах. А якщо ще точніше, то у вологих тропічних лісах, в тому числі бамбукових і мангрових лісах. Однак виробленої з вирубкою лісів даного виду кішок довелося пристосовуватися до нового ландшафту. І тепер цей вид кішок можна зустріти також і прирічкових заростях і в сухих лісах.

Золота кішка це, насамперед нічний житель. Полювання вона зазвичай починає в сутінках і закінчує на світанку. Вдень, як і всі кішки, що обожнює поспати і відпочити.

Від природи цей вид отримав тонке трохи, гострий зір та чудовий слух. Полюючи, кішка може практично безшумно крастися до своєї здобичі. Її метою на полюванні зазвичай є птахи, гризуни, мавпи, дикі кози, дрібні антилопи. Також бували випадки нападу на диких буйволів.

Як зараз живе золота кішка?

Тут слід сказати ось що. Даний вид цих кішок досить скритний і зібрати про них багато інформації не виходить. Однак приблизну кількість становить близько 10 000 одиниць.

До недавніх пір місцеве населення пігмеїв здійснювало полювання на цих кішок. Наприклад, шкура тварини, видобута на полюванні, використовувалася для шиття одягу для ритуалів, а ось хвіст золотий кішки приносив удачу під час полювання на великих буйволів.

Однак з недавнього часу полювання на цей вид диких кішок під забороною. Прийняте міра дозволила підвищити кількість одиниць цих прекрасних тварин. Якщо так і далі піде золота кішка знову заповнить нішу, що утворилася в фауні Африці.

Популярність: 18%

  • Головна
  • Дикі кішки