Вітаю всіх. Сьогодні друзі я б хотів розповісти вам про європейської кішці. Дана порода одна з самих перших кішок, яка оселилася в будинку людини. Прабатьками її вважаються дика європейська та нубійська кішки. Вона досить непогано пристосовується до вимог, які пред’являються їй господарем. Веде себе в домашніх умовах досить спокійно.

Європейська кішка трохи довірлива, охоче грає з дітьми і при цьому не втратила інстинкт мисливця. Кішка ловить мишу з задоволенням навіть, коли немає особливої потреби в їжі. Має родинне походження з британської кішкою і тому вони досить схожі.

Якщо розглядати більш пильно, представники цієї породи досить рухливі, незважаючи на статура від середнього до великого. Масть представлена у величезному розмаїтті.

Як виглядає європейська кішка?

За кольором шерсті виділяють близько 35 різновидів європейської кішки. Бувають в основному білою, чорною, сріблястою, кремової, коричневої масті. Шерсть помірно коротка, трохи густа, злегка жорстка, досить щільно прилягає до шкіри.

Голова велика, довжина трохи перевищує ширину, з виділеними щоками й міцним підборіддям. Мордочка округлої форми. Ніс не короткий, відносно прямої, однакової ширини на всій довжині. Виділено й добре проглядається перехід від лоба до носа. Вуха невеликі, трикутної форми, закруглені на кінцях, широкі і вертикально поставлені. Очі круглі, великі, широкі і трохи косо поставлені. За кольором у європейської кішки можуть бути золотисто-помаранчеві, темно-блакитні, зелені мідні. Погляд добрий, відкритий, ясний.

Тіло дуже щільне, мускулисте, досить гнучке, містить пропорції, з короткою товстою шиєю, міцною спиною і круглої добре розвиненою грудною кліткою. Ноги нормальної пропорційною до тіла довжини, досить міцні, з невеликими округлими за формою лапами. Хвіст середньої довжини, з товстим підставою який поступово суживающийся і зводиться до заокругленої кінця.

Популярність: 32%

  • Головна
  • Види кішок