Вітаю вас друзі. Сьогодні я хочу представити вам одну дуже цікаву породу кішок. І так зустрічайте японський бобтейл. З першого виду представників цієї породи можна сказати, що це кішки середні за розмірами, досить міцної статури.

Голова з вигляду здається трохи довгою, а якщо представляти геометричні фігури, що нагадує трикутник. Причому трикутник, що має плавно вигнуті лінії, який доповнюється деякими вилицями. Ніс у представників цього виду широкий і довгий. Мордочка злегка кругла і широка. Очі овальної форми, великі за розміром і широко розкриті. Вуха відносно прямостоячі, трохи великі і широко розставлені.

Примітним відмінністю цього виду кішок від інших порід, які мають східні коріння, є досить незвичайне поєднання широкого і довгого носа з високими вилицями. Також хвіст. Він з вигляду нагадує заячий, надає деяку індивідуальність цій породі. Все це разом виділяє представників цього виду з усіх наявних східних видів.

Ще трохи про японський бобтейле

І так друзі продовжуємо. Звернемо увагу на наступні моменти, які присутні у японських бобтейлов. А почнемо, мабуть, з тіла. Тіло у цього виду кішок не велике, але й не маленьке. Можна сказати середньої величини, злегка довге, з прекрасною мускулатурою.

Ноги міцні, стрункі і трохи довгі. Передні ноги трохи коротше задніх, але при цьому кут нахилу їх так чудово складене, що спина кішки в будь-якому випадку знаходиться горизонтально. Лапи по своєму вигляду овальної форми.

Шість у японського бобтейла завжди підкреслює його лінії тіла. Вона м’яка, шовковиста, трохи видовжена. У довгошерстих представників цього виду наявність чітко вираженого підшерстя відсутня. Шерсть зазвичай буває відносно коротка на плечах і потім поступово при просуванні до хвоста подовжується.

За кольором шерсті визнаються представниками цієї породи всі коти і кішки за винятком лілових, шоколадних варіацій.

Трохи про хвості японського бобтейла

Хвіст. Обов’язково хвіст. У цієї породи хвіст є просто унікальним. Навіть більше скажу, не тільки унікальний для всієї породи, але і для кожного представника окремо.

У заводчиків цієї породи, хвіст закладений в основу виведення цієї породи. Він повинен бути явно видно. По своїй будові він складається з одного або ж декількох наявних вигинів. Також допускаються різні кути і гачки в поєднанні з вигинами. Довжина хвоста приблизно становить не більше 8 сантиметрів. Сам напрямок хвоста не настільки принципово, головне, що б він гармоніював з усім чином кішки.

На цьому дозвольте закінчити цю статтю, і я сподіваюся, ви тепер знаєте що за така цікава і чудова порода як японський бобтейл.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Види кішок