Вітаю вас друзі. Сьогодні у мене для вас дуже і дуже цікава тема. Як завести собі мяукающего вихованця, якщо у вас алергія на кішок. Погодьтеся, досить цікава тема. Адже у багатьох людей є велике бажання, щоб у будинку була кішка чи кіт, але ось алергія не дозволяє цього зробити. І як вчинити в цьому випадку? Що врахувати і як уникнути проблем? Ось тому приводу сьогоднішня публікація.

У сьогоднішньому світі гіпоалергенних котів і кішок практично немає. Чому я сказав практично? З двох причин. По-перше, будь-яка кішка навіть сама бесшерстная, наприклад як сфінкс все одно може викликати алергію. І, по-друге, тільки зовсім нещодавно вченими з США виведена порода кішок, яка абсолютна, безпечна для алергіків. Але поки кількість таких особин не надто високо і коштують величезних грошей. Ось в майбутньому вони можуть стати справжнім порятунком для всіх алергіків.

І тому дорогі друзі, якщо ви або ваші близькі страждають алергією на кішок, але бажання завести такого вихованця, занадто високо, тому залишається тільки одне, вибирати собі кішку з доступних видів кішок.

Зменшуємо поява симптомів алергії на кішок

І так друзі. Рішення прийнято, і ви твердо вирішили, що у вашому будинку буде нявкаючий вихованець. І ось тут-то треба б звести до нуля появу симптомів, що викликають алергію на кішок. Для початку я думаю, слід нагадати, що алергію викликає не тільки шерсть, але і лупа, виділення з залоз, сеча, слина тварини. Також є така ймовірність, що ваш вихованець, побувавши на вулиці, може принести в будинок та інші алергени, наприклад такі як павутина, пилок, цвіль.

Менше всього, але не повністю, як я сказав раніше, алергенними покликане вважати безшерстих кішок, наприклад, таких як сфінкси, оскільки відсутність вовни у цього виду кішок зменшує викликання алергії на його шерсть, а також виключає таку проблему як пил на шерсті вихованця, яка може бути одним із симптомів.

Але і тут криється проблема. Відсутність вовни компенсується в лапках шкірними залозами, які у властивій їм манері досить активні. Результатом стає трохи більше потіння безшерстих кішок від своїх побратимів.

Для того що б зменшити цей вплив є простий і дієвий спосіб. Проводьте вологе прибирання. Ось тільки не квартири і не кімнати, а вашого вихованця. Щоранку протирайте його вологим рушником, а потім сухим. У цьому випадку ви зводите виникнення симптомів алергії до мінімуму.

Маленькі хитрості, що допомагають зменшити алергію на кішок

Тепер друзі дозвольте мені з вами поділитися маленькими хитрощами, які допоможуть вам уникнути появи симптомів алергії на кішок. А почнемо з купівлі кошеня. Так-так. Тут є теж маленькі хитрощі.

Першою умовою придбання бесшерстного кошеня є покупка його тільки в спеціальних розсадниках. Другою умовою є надання продавцем родоводу на кошеня. Третьою умовою є укладання договору з продавцем.

Для чого я це вказую, запитаєте ви? Щоб не попалися на вудку шахраїв, які продають кошенят під виглядом сфінксів. Купивши такого кошеня, ви через пару тижнів побачите, як він починає покриватися шерстю. І що ви потім будете робити з кошеням і своєї алергією на кішок?

Після того, як всі формальності дотримані і вас продавець влаштовує, переходьте до вибору свого майбутнього вихованця. І тут є дієвий спосіб. Візьміть кошеня і потримайте його в руках. Якщо з’явилися неприємні відчуття, і в носі защекотало, то варто пошукати іншого кошеня.

Слід знати, хто страждає алергією на кішок

Наостанок я друзі вам підготував дуже цікаву інформацію, яка знадобитися алергікам. Ви знаєте, що не тільки сфінкси рекомендовані алергікам? Наприклад, жорсткошерстні кішки і такий вид кішок як рекс також в мінімальних випадках викликають алергію.

Також тим, хто страждає алергією, слід вибирати кішок зі світлою шерстю. Тому, що у світлих кішок дуже помітна грязь. І їх доводиться частіше мити. Результатом стане зниження появи симптомів алергії.

Також при виборі вихованця слід вибирати кішку, оскільки саме вони виробляють менше протеїнів, які викличуть алергію. Але якщо вам до душі кіт, тоді оптимальним рішенням зниження алергічного впливу стане кастрація кота.

Придбавши вихованця, обов’язково слід позбутися в будинку від килимів. Саме вони дуже добре накопичують алергени. Хорошим моментом також стане наявність у кімнатах очищувачів повітря. І звичайно також не забувайте проводити з вихованцем водні процедури.

Слідуючи всім цим не хитрим правилами, ви зможете придбати вірного і турботливого друга, який привнесе у ваше життя позитивні моменти і алергія на кішок вже не буде настільки великою перешкодою для виконання вашої мрії.

Популярність: 22%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів