Доброго дня шановні читачі мого блогу. І сьогодні я б хотів вам розповісти як привчити кошеня до лотка. Погодьтеся ніби й проста задача, а з іншого боку, якщо подивитися, то не дуже й легка.

А почнемо ми, мабуть, ось з чого. У перші дні появи кошеня у вашому будинку, щоб уникнути неприємностей, раджу вам перегородити йому шлях в затишні місця (диван, шафа, ліжко).

Знайте, кошенята дуже любить полазити в такі куточки. Навіть, якщо ваш вихованець вже почав робити успіхи в туалетних справах, не виключені і «промахи». Будьте готові до таких «сюрпризів», друзі. Але поспішаю вас заспокоїти — у цьому немає нічого страшного, таке іноді трапляється в силу різних обставин (наприклад, полінувався, злякався, не дійшов і т. д.). Не варто за такого роду діяння сильно карати, ні в якому разі бити! Досить буде постыдить його і віднести в лоток.

Якщо ви застали кошеня в процесі «капості», нічого не кажіть, краще стукнете в стіну або хлопніть в долоні. Злякавшись гучного звуку, він зупиниться. Ви тим часом, візьміть малюка та віднесіть в лоток, обережно і акуратно посадіть його туди. Кошеня закінчить свої справи там — не забудьте похвалити, еже чи ні — ну, що ж, не пощастило, значить, наступного разу.

Корисно знати при привчанні кошеня до лотка

Всім відомо, що у кішок дуже сильне нюх. Це слід враховувати, що при здійсненні кошеням «промахи» в туалетних справах. Якщо належним чином не вичистити, ефективно не позбутися запаху, кошеня весь час буде тягнути в те місце, де він вже здійснив «маленьку капость». І так ви не зможете привчити кошеня до лотка.

Для очищення місця помилки малюка обов’язково використовуйте нейтралізатор запаху. Навіть, якщо на вашу думку, не видно ніяких залишків або ви не відчуваєте запаху, все одно як слід ретельно витирайте місце, де була зроблена помилка. Наші носи не вловлюють тонкощі запаху, а от кошеня на їх розпізнає і кинеться в це місце знову.

Контролюємо привчання кошеня до лотка

Часом буває, що начебто ви все робите правильно, намагаєтеся і так, і сяк, а малюк крім лотка ходить в туалет ще і в різних місцях. Однією з причин такої поведінки вашого вихованця можуть бути проблеми з травним або сечовим трактами.

Поширений недуга у кошенят — це глисти. При їх наявності малюка неможливо правильно привчити до туалету в одному лотку. У такому випадку необхідно звернутися до ветеринара, здати необхідні аналізи, пройти відповідне лікування.

Друзі, хочу вам сказати, що шлях до поставлених цілей — це терпіння і запобіжні заходи. І цей шлях не швидкий. У ньому дуже важливо дотримуватися послідовність і поступовість. І у вас не буде питання як привчити кошеня до лотка.

Разом з тим досягнуті результати варті того — що може зрівнятися з досягнутим взаєморозумінням між власником і вихованцем.

Популярність: 11%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів