Вітаю друзі. І сьогодні тема статті — правильно вибрати кішку. Здивовані? А ніби ж не чого складного. Психологи вже придумали відповіді на такі питання, які ви самі важко відповісти. Наприклад, якої породи кішку собі взяти? Короткошерстих або довгошерсту. Якою буде вдача у кішки певної породи? Зійдемося ми з нею характерами? І ось так з’явився тест, який відповість на ваші питання і допоможе визначитися з вибором майбутньої породи кішки.

Для початку сядьте вільно, розслабитеся, і подумки починайте уявляти фігури. Квадрат, коло, трикутник, прямокутник і зигзаг. Уявляйте кожну фігуру окремо і не поспішайте. Поступово ви повинні прийти до того, що з усіх, яка фігура вам ближче і більше всіх симпатична. Ось вона і буде відповіддю на всі хвилюючі питання.І так друзі, якщо з усіх ви вибрали:

Фігури допомагають вибрати кішку

Коло

Ви за своїм характером дбайливі й доброзичливі. Також ви великодушні, щедрі, не занадто вимогливі і трохи довірливі. Ви не бажаєте вступати в конфлікти і намагаєтеся поступатися за умови збереження миру.

Тепер що стосується кішки. Такий тип господаря, безсумнівно, підійшов би кожній кішці, і вона просто була б щаслива, бути вашою питомицей. Але тут ситуація трохи інша. Ви шукаєте собі вихованця, а не вони вас. Тому типом характеру ідеально підійде сибірська кішка, персидська кішка, бірманська кішка.

Зигзаг

Ви творча людина, якщо вам ця фігура найбільш симпатична. Вам притаманні такі риси як мрійливість, експресивність, креативність. У вас дуже добре розвинена інтуїція, але яка може переростати в ризикованість. Також ви володієте не шаблонним поглядом і незвичними поглядами на багато речей, причому навіть на найпростіші речі. Враховуючи все це в сукупності, то вам чудово підійдуть канадський сфінкс, корніш-рекс, сіамська кішка, американський керл, петербурзький сфінкс

На цьому я, дорогі друзі, дозвольте, закінчу першу частину цієї теми. Якщо ваша фігура виявилася не колом або зигзагом, то прошу вас у другу частину статті, де я розповім про інші фігури, які допоможуть вам, коли будете вибирати кішку.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів