Доброго дня. Дозвольте представити продовження історії, де головний герой кіт породи мейн кун Василь. Якщо хтось пропустив першу частину не біда. З нею можна ознайомитись ось тут. Але що б не пропускати цікаві новини або історії раджу підписатися на новини блогу. Так ви будете першими дізнаватися все нове і цікаве.

І ось таблетка, пристрасно пахне валеріаною, була запропонована коту. Реакція була така, що з домашніх чесно ні хто не очікував. Василь, як тільки вловив це вабливий запах, різко забув всі нанесені йому образи за останній час, а саме коли намагалися нагодувати його таблеткою проти його волі, забув, що він хворіє, швидко підскочив до ліків і в дві секунди його знищив, поглинувши в себе.

Всі домашні були в захваті від закінчення цієї важкої процедури по дачі ліки коту і одночасно здивовані тим, чому так не можна було вступити раніше. Заощадили масу часу, сил і думали, що все це закінчилося. Однак це був лише початок…

Витівки кота породи мейн кун починаються

Василь, мабуть отримавши заряд бадьорості від валер’янки, остаточно забув, що він хворий почав у піднесеному настрої носитися з кімнати в кімнату і в перервах між зупинками, щось мугикав. Мабуть валеріана його добре зачепила. Такого азарту вистачило майже на десять хвилин, потім він приліг відпочити. Всі домашні зітхнули з полегшенням і заспокоїлися. А даремно.

Буквально через годину кота породи мейн кун Василь стало погано. Ну як би сказати не погано фізично або погано від прийнятого ліки. У нього як би переводячи дослівно, почалося похмілля. Так-так. Розпочався похмільний синдром.

Кіт породи мейн кун Василь йде на хитрість

Василь мабуть зрозумів, від чого йому так було добре, і чому йому зараз так погано вирішив повернутися в колишній стан. Але як бути? Валер’янки просто так ні хто не дасть. І тут його осяяла геніальна думка. Я ж з ранку хворів!

Продовження слід відразу. Кіт починає складати лапки, часом лягати на бік, закочувати очі. Загалом, робити вигляд вмираючого хворого. І треба сказати серце бабусі здригнулося. Вона налила йому валер’янки в блюдце…

Закінчення похмілля кота породи мейн кун

Видобута валеріана остаточно привела Василя в скотиняче стан. Він, не перестаючи кричав, так що у сім’ї кров у жилах холонула. Таке відчуття, що він від душі співав нецензурні пісні.

Далі мабуть виконання пісень йому набридло або він втомився від того, що не було глядачів і повернувся до улюбленого заняття. Почав носитися по кімнатах з шаленою швидкістю. Але ось тут валеріана зменшила координацію цього кота породи мейн-кун на стільки, що він не розрахувавши відстань, влучив у дверний косяк балкона, зробив незрозумілу посмішку і відключився.

Через деякий час він прочумався. З нещасним виглядом оглянув кімнату і пішов до миски з водою. Вдосталь напившись води, улігся спати. Ранок по ньому було видно, що в душі йому погано, але він валер’янки вже не просив, а просто тихо і частіше намагався пити воду.

Популярність: 19%

  • Головна
  • Цікаві історії