Привіт друзі, сьогодні я б хотів з вами поговорити про воду, яка повинна обов’язково бути присутнім у раціоні кішки будь кішки. Причому не бути від часу до часу, а обов’язково повинна бути присутнім завжди. Як говориться, без води і не туди і не сюди.

Думаю, не варто нагадувати знань середньої загальноосвітньої школи, що організм людини і практично всіх живих істот складається з води. Аналогічно і організм кішки також в більшості, а якщо точніше 70% складається з води. Думаю друзі я вас цим не здивував. Для нормального функціонування організму потрібне постійне поповнення її. У добу нашим вихованцям у середньому потрібно близько 65 грам води на кожен кілограм ваги. Так, наприклад раціон дорослої кішки у якій вага близько 4,5 кілограм, а це якщо не знаєте середньостатистична бірманська кішка, повинна обов’язково випивати 290 грамів живлющої вологи.

Джерела котячого раціону, що дають воду

Тепер хотів би розповісти про джерела раціону кішок підтримують рівень рідини в організмі тварин. У природних умовах проживання джерелом поповнення рідини у диких кішок таких, наприклад як амурський тигр є видобуток. Також надходить і коли кішка полює, наприклад, на мишей або птахів.

В домашніх умовах тут слід відштовхуватися від сформованого в тій чи іншій родині схеми харчування кішки. Якщо це м’ясна трапеза, то воду вона буде одержувати з м’яса, а от якщо упор зроблений на сухий корм, то без води ні як не обійтися. Тут обов’язково повинен бути доступ у кішки до свіжої води.

Хотів би ще друзі, що сказати. Як ви вважаєте, молоко, наприклад, буде вважатися заміною води? А ось і ні. Молоко або інша рідина для вашої кішки буде не питво, а лише їжа. Питвом буде вважатися тільки свіжа вода.

Водопровідна вода в раціоні кішок

Звичайно, багато хто з вас бачили, як кішки на вулиці п’ють воду, звідки завгодно. З калюж, струмків. Але ось налиту чисту з крана в блюдце або миску, жодним чином не хоче пити. У чому запитаєте справа? Та дуже просто. Хлорка. І ця вода із запахом хлору, ніколи не буде включена кішкою в свій раціон. Тому, що з її точки зору ті ж листя в калюжі це нормальні природні речовини. А ось хлорка немає. Адже у кішки смак і нюх набагато тонше, ніж у нас з вами. Це дає їй можливість вловлювати ті присмаки і запахи, які ми з вами не помічаємо.

І тут звичайно виникає питання. А що робити тоді? Що вам сказати. Можна давати кішці охолоджену кип’ячену воду. Оскільки при кип’ятінні розпадаються сполуки хлору. Можна просто налити воду в ємність і дати їй відстоятися кілька годин, при цьому активні домішки випаровуються. Або ж можна наливати кішці воду з великих бутлів питної води. Що ви оберете, вирішуйте самі, але головне, думаю, ви знаєте, що в раціоні кішки кожен день завжди повинна бути свіжа питна вода.

Популярність: 19%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів