Вітаю друзі. Випадково в новинах побачив анонс, що в місті Мінську проводиться виставка кішок. Така подія самі розумієте, я не міг залишити без уваги. Тому дозвольте, я розповім трохи про цю подію.

І так. У столиці Республіки Білорусь прибуло близько 300 котів і кішок, приблизно 30 видів. Їх оцінюватиме журі, і переможці отримають заслужені нагороди. Досить приємним бонусом цієї виставки кішок стане те, що кращі з кращих окрім медалей, кубків отримають запрошення на новорічний бал.

Скажіть ось друзі ви як думаєте, яка порода кішок була представлена в найбільшій кількості? Вірно це мейн кун. Для участі в конкурсі прибуло близько 50 представників цієї найпрекраснішої породи. І треба було сказати, що я поспівчував експертів конкурсу. Чому запитаєте ви? Та дуже просто.

Перед початком виставки кішок вони повинні були оглянути кожного учасника. А спробуй утримати мейн куна, який важить понад 8 кілограмів. А їх було дуже багато. Загалом, важко їм довелося повоювати з мейн-кунами. Однак потім вони трохи відпочили, оскільки огляд сіамських кішок не зайняв багато часу. Навпаки кожна сіамська кішка сама намагалася допомогти огляду.

Також думаю, слід сказати, що на цей захід прибуло багато іноземних гостей. Були експерти з Нідерландів, Бельгії, Італії, Франції. Дана виставка котів у Білорусі викликала інтерес у багатьох цінителів вусатих і смугастих. Шкода, що цей захід буде проводитися всього лише два дні. По закінченню їх всі коти і кішки роз’їдуться по своїх домівках і почнуть підготовку до зимового конкурсу краси.

Популярність: 15%

  • Головна
  • Цікаві новини