Вітаю друзі. Сьогодні я хотів вам розповісти дуже цікаву історію, але ось що хотів запитати, а ось ваш домашній кіт що вміє? Ну, в сенсі, яким вмінням він навчений? Я не даремно так вас запитав. Справа в тому, що вміння одного домашнього вихованця зіграли злий жарт з їх власниками.

І так сама історія. Вона сталася в Німеччині, а точніше в невеликому містечку Фрайбург. В однієї сімейної німецької пари жив домашній кіт. Господарі пишалися своїм вихованцем за його різні вміння і це як кажуть «вийшло їм боком».

Одного разу ближче до вечора подружня пара вирішила подихати свіжим повітрям і вийшла на балкон. Їх домашній улюбленець був занадто бачити вихований і в силу своєї вихованості закрив двері і тим самим, замкнувши їх на балконі.

Звичайно, що їх домашній кіт молодець і вміє закривати двері спору немає, ось тільки відкривати поки він не навчився. І господарі цю «вихованість» відчули в повній мірі на собі. Температура на вулиці була близько мінус одинадцять, а подружжя були одягнені не по-зимовому. Історія могла закінчитися сумно.

Побувши деякий час на балконі, подружня пара побачила сусіда, який вийшов у двір, він та і викликав рятувальників. Рятувальникам довелося майже цілу годину працювати посилено, що б повернути господарів додому. Та все обійшлося і подружня пара не постраждала і не отримала обмороження.

Претензій до свого улюбленця вони не висували. Просто тепер більше приділяють уваги різним іншим здібностям, якими володіє їх домашній кіт, що б уникнути неприємностей в майбутньому. Також вони самі сказали, навряд чи вони будуть вчити його новим трюкам і здібностям.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Цікаві новини