Привіт всім. Всі ми читали або чули, що коти і кішки поверталися до своїх господарів подолавши величезні відстані. Таких історій дуже багато і всі освятити у мене все не вистачить сил і часу. Тому з цього безлічі історій я відібрав лише малу дрібку.

Історія перша. У величезному мегаполісі під назвою Нью-Йорк жив і не тужив чудовий звичайний кіт на ім’я Томас. І ось господареві цього вихованця надійшла пропозиція переїхати в інше місто. Господар почав збирати речі і коли все було зібрано, він засмутився.

Його улюблений кіт був відсутній вдома вже 3 дні. Не дочекавшись і вирішивши, що його вихованець потрапив під машину або загинув від собак, господар з важким серцем переїхав. Яке було його здивування, коли з вечорів прийшовши додому, він побачив, що його звичайний кіт згорнувшись калачиком, що мирно спить на дивані. Господар був в шоці. Адже відстань від минулого місця проживання до цього було близько трьох тисяч кілометрів.

Історія друга. На іншому континенті, а саме в Австралії жив кіт Вудді. Господарі його звичайно дивні люди відправили його літаком своєї дочки в Нову Зеландію. Пізніше дочка подзвонила і сказала, що їх котик не прилетів. Господарі кинулися шукати їх вихованця. І знайшли. Виявляється, цей звичайний кіт виявився на борту іншого лайнера і вже облетів півсвіту. Налітавши майже за час своєї подорожі майже двадцять тисяч кілометрів.

Історія третя. Повернемося до Росії. Жив на світі чудовий кіт по імені Чапа. Господарі цього вихованця вирішили з’їздити на машині до моря відпочити і взяти його з собою. Ну, куди без улюбленого вихованця. По дорозі вони робили зупинки, і кіт гуляючи через деякий час повертався, і вся компанія продовжувала шлях. Але в одному з таких привалов кіт не повернувся. Його чекали, кликали, а він не повертався. Розстроєне сімейство продовжило без кота шлях до моря. Відпочивши на море, сім’я повернулася додому. І уявіть, кого вони побачили на порозі будинку? Звичайно їх улюбленого кота. Який з місця, де його втратили, до будинку подолав відстань більше двох тисяч кілометрів. Ось такі чудові три історії, де головним героєм виявилися три звичайних кота, які зробили диво і залишили в подиві своїх господарів.

Популярність: 25%

  • Головна
  • Цікаві історії