Вітаю дорогі читачі. Сьогодні я хотів Вам задати таке питання. А що найбільше їжі люблять наші улюбленці? Перед чим вони не можуть встояти? Може це свіже м’ясо? Або дуже смачне молоко? А ось і ні. Це риба, яка є джерелом корисного і цінного білка.

Так-так. Риба. Якщо в раціон кішки входить риба, то її щастю немає меж. З давніх часів кішки харчуються рибою, але ось таке обожнювання цього продукту може таїти в собі деякі небезпеки. Давайте їх розглянемо.

Деякі види риб як, наприклад короп або оселедець в сирому вигляді містять таку речовину як ензиму тиаминазы. І воно поступово починає знищувати корисний вітамін В1 який є в інших продуктах. А ось нестача цього вітаміну може призвести до появи у Вашого вихованця таких ознак як тремтіння, конвульсії, запаморочення.

Ви, звичайно, запитаєте, що ж може допомогти, що б додати коропа або оселедець в раціон кішки? Відмінним способом уникнути цих наслідків є гаряча обробка і риба готова до вживання.

Також риба може таїти і іншу небезпеку. Не залежно річкова або морська. У рибі можуть накопичуватися отруйні речовини, якщо вона мешкає в забруднених промисловими відходами водах або в місцях сільськогосподарських стоків. Вживання такого продукту призведе до отруєння важкими металами, пестицидами і гербіцидами. Уникнути цього можна, якщо ви будете купувати рибу в місцях, де вона пройшла експертизу і має висновок про безпеку продукту.

Також при великій кількості риби включеної в раціон кішки ймовірно поява панстеатита або «хвороби жовтого жиру». Це зазвичай при вживанні тунця або іншої риби яка бідна вітаміном Е і містить багато нестабільних поліненасичених жирів.

Тому дорогі друзі наостанок хочу сказати. Звичайно, риба повинна входити в раціон кішки, без цього ніяк. Вашому вихованцеві буде складно прожити без неї. Адже в рибі міститься безліч вітамінів і корисних речовин. Але тут все повинно бути в міру не варто переборщити з цим. Так іноді варто побалувати вашу кішку шматочком риби, і це піде їй тільки на користь.

Популярність: 7%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок