Друзі вітаю вас на сторінках мого блогу. Сьогодні я з вами хотів поговорити ось про що. Як навчити свого улюбленого кота бути красивим і чистим? Всі ми з вами знаємо, що кішки дуже охайні створення. Вони кожен раз, перед тим як лягти поспати постійно вилизують лапки, грудку, животик, хвостик. І що не можна сказати про певні екземпляри котів. Вони помиють лапку, хвостик і спати. Решту потім коли буде бажання або час.

І тут у нас виникають з вами питання. Чому деякі кішки з такою ретельністю себе вимивають, піклуються про себе, а деякі коти не приділяють цьому належної уваги? І що робити, якщо ваш улюблений кіт один з таких лінивців?

Почнемо по порядку. Можна сказати з самого початку. Основна причина такої непорядності ховається в ранньому дитинстві вашого вихованця. Але і тут може бути кілька причин. Наприклад, мати не дуже багато приділяла уваги цьому кошеняті з багатьох і не привчила його часто вмиватися.

Також ймовірною причиною може бути, що кошеня не зміг зрозуміти, як це робити коли мати показувала йому це. Ну і також може бути те, що ваш улюблений кіт у ранньому дитинстві проспав всі уроки. Такий соня і маленький ледар.

А тепер давайте повернемося до того часу що робити? Тут хотілося б сказати, що важливою умовою навчання вашого вихованця особистої гігієни є контакт між самими тваринами. Також це можна перенести в іншу площину. Наприклад, якщо ви почнете все частіше і частіше погладжувати свого улюбленого кота, то це, безсумнівно, піде йому на користь. Поясню чому. По-перше, погладжуючи, ви імітуєте вилизування матір’ю його в дитинстві. По-друге, ви пробуждаете його якості до охайності. По-третє, він зрозуміє, що вимивання це дуже приємний процес.

На цьому, мабуть, я хотів би закінчити першу частину нашої з вами розмови, і ми продовжимо її другої частини.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів