Доброго дня. П’ятниця починалася досить непогано. Вже попереду бовваніли два законних вихідних дні. І як старий кіт я думав поспати вдома в своє задоволення. Оскільки у вихідні робити особливо нічого. Однак не тут, то було.

Робочу тишу порушив дзвінок. Піднявши трубку, я почув голос начальника, який поцікавився моїм самопочуттям і як я ставлюся до лиж. Я відразу зрозумів, що тут не просто турбота про моє здоров’я, чи вибір мене подарунка, начебто свят не намічалося. І також лижі не особливо входили в улюблений список моїх подарунків. І як завжди моя інтуїція мене не підвела. Виявляється, в суботу, тобто завтра проходитиме спартакіада, а точніше лижна гонка. Беруть участь всі організації. Народу тьма. І нашому колективу необхідно виставити десять осіб. Куди без нас. Хоч би раз забули. Але ні, не забули.

Що чекало вже не старого кота

Загалом, знайшли найбільш гідних і самих спортивних. Можна сказати професіоналів лижні. Отаких олімпійських чемпіонів, тільки місцевого формату. Правда, особливо ні кого не питали, коли стояв він на лижах останній раз.

Я пригадую, років п’ятнадцять тому катався. Краще б виступив з плавання. Хоч якась тренування є. Не дарма ходжу в басейн. А тут два кілометри гонки. Да уж перспективи не з радісних.

Хоча поміркувавши, я знайшов позитивні моменти. Так крім мене буде ще купа людей. Отаких «телепузиків» з пивними животиками. Які самі це придумали і їх же теж записали в учасники. Так що не все так погано. Буде на що подивитися.

Ах да забув найголовніше сказати. Тріумфальне повернення в ряди великих лижних гонщиків призначено на дев’ятій ранку. Так що побажайте мені удачі. Сподіваюся, мені вдасться показати себе гідно і я не буду нагадувати старого кота на лижні.

Популярність: 25%

  • Головна
  • Події з життя