Вітаю друзі. Щось останнім часом Сполучені Штати Америки дуже часто почали підкидати мені багато цікавих тем для написання статей на блозі. І ось сьогодні подорожуючи по всесвітній павутині, я звернув увагу на дуже цікаву інформацію. Виявляється рудий кіт по імені Сал Еспозіто, отримав повістку до суду, де він був запрошений в якості присяжного в судовому засіданні. Так можна сказати, як законослухняний і добропорядний громадянин своєї країни покликаний виконати свій почесний обов’язок громадянина.

Здивовані? Я теж зізнатися чесно здивувався. Уявив я собі на хвилину, як буде проходити нарада присяжних і цьому рудому котові буде дано час висловити свою думку про винність або не винність підсудного. Також було б цікаво знати, як він проголосує за чи проти? І хто буде перекласти на людську мову його думка? Загалом одна сміхота з цих американців.

Розумію, ви заінтриговані і у вас виникає питання, чому і як його викликали? Тоді дозвольте я вам розповім. В одному з невеликих американських містечок в штаті Массачусетс жила сім’я Ганни і Гайя Еспозіто. І був у них рудий кіт по імені Сал. І ось проходила перепис населення, що виявляється не тільки у нас, її проводять, і подружжя вважали кота членом сім’ї внесли його в бланк з позначкою — вихованець. Не знаю, що там далі наплутали люди проводили перепис, але через деякий час кіт по імені Сал громадянином США, з ім’ям Сал і прізвищем Еспозіто.

Звичайно, може, для подружжя все це залишилося таємницею, якби на початку року на їх адресу не прийшла повістка з суду, де рудому коту, а точніше громадянину США Сала Еспозіто було необхідно виступити в суді як присяжний.

А от далі найцікавіше. Подружжя як розсудливі люди подали до суду заяву, з проханням виключення зі списку Сала Еспозіто. Однак, розглянувши заяву, суд виніс своє рішення, де вказав, що не володіння англійською мовою не є вагомою підставою для виключення Сала Еспозіто, а точніше рудого кота зі списку присяжних.

Правда до засідання ще два місяці у подружньої пари є час переконати суддю в безглуздості присутності такого присяжного, але якщо не вийде, то вони готові разом зі своїм котом прибути у зазначений час і місце проведення судового засідання.

Популярність: 11%

  • Головна
  • Цікаві новини