Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Друзі мої. Я радий знову бачити Вас на сторінках мого блогу. Сьогодні я хотів би перенести Вас на років так на п’ятнадцять тому, в той час коли на екранах телевізорів з’явився чудовий мультфільм «Чіп і Дейл поспішають на допомогу». Згадали такий класний мультфільм?

Так ось. А чому я про нього згадав, думаєте ви? Та все досить просто. Головний антигерой цього мультфільму кіт. А не просто кіт, а товстий кіт. Та й ім’я у нього дуже підходяще — Товстопузий. Згадали?

І оскільки мій блог присвячений котам і кішкам я не міг пройти повз такого своєрідного персонажа. Навіть нехай і він головний лиходій в цьому мультфільмі.

І так почнемо. Як я сказав ім’я у нього Товстопузий. Це аристократичний товстий кіт, що володіє вишуканими манерами. Як властиво всім аристократам він не надто квапливий при веденні кримінальних справ.

Дивлячись на нього можна сказати, що це такий милий котик, але насправді під цією маскою ховається жорсткий і безжалісний лідер банди, який ставить свої інтереси вище всього. З іншими учасниками банди він розмовляє зарозуміло і безцеремонно, а буває навіть і грубо. В деяких випадках він може застосувати фізичну силу.

Як і всі аристократи, цей товстий кіт живить слабкість до коштовностей. І тому для отримання їх йде на злочини. Товстопузий це мозок угруповання. Він розробляє і планує всі операції, але сам безпосередньо, ні коли не бере участь у них. Для цього у нього є помічники, які виконують всі брудну роботу.

Як і всі представники сімейства котячих він не любить собак. Навіть можна сказати ненавидить. І це виражається в баченні безкомпромісної війни з ними. Товстопузий готовий витрачати фінанси для проведення різних акцій для нанесення шкоди кращим друзям людини і при цьому не отримуючи жодної вигоди.

Про речі, що я заговорив про сімействі. Цей товстий кіт має кузена, який живе у Франції в місті Париж. Як його двоюрідний брат він теж має кримінальними нахилами. Загалом, сімейка те, що треба.

Ну, ось, мабуть, і все що я хотів Вам розповісти про це миле, але все, ж кримінальному кота. Сподіваюся, Вам сподобалося.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Новини