Вітаю. Сьогодні друзі я хотів Вам розповісти дуже цікаву історію, де головний герой дуже відомий і популярний товстий кіт на ім’я Геркулес. Зовсім недавно про нього ні хто не знав, а зараз він телевізійна зірка. Хвиля слави накрила його. Він відомий своїм розміром і апетитом.

Тепер хотів би розповісти все з самого початку. Можна сказати, як це зіркова історія починалося. Одного разу власниця маленького магазинчика, прийшовши на роботу і побачила, що в спеціальному отворі для тварин в двері застряг кіт.

Він був у такому становищі як у мультфільмі Вінні-Пух застряглий в норі будиночка Кролика. Згадали? Так і наш кіт на ім’я Геркулес. Як він там опинився? Так досить передбачувано. Покинувши свій дім, він бродив по окрузі в пошуках їжі. Відчувши запах сухого корму, він вже в лічені хвилини був біля дверей магазину, передчуваючи ласощі. Однак не тут то було.

Отвір у дверях було не для його розміру і, бачачи безнадійність свого становища, він чекав допомоги, де вранці був виявлений господаркою магазину.

Те, що господиня магазину була здивована його розмірами — це нічого не сказати. Цей товстий кіт просто вразив її. Добродушна жінка залишила у себе цього невдалого злодія, надавши йому теплий кут і постійно повну годівницю.

Спочатку котом милувалися всі сусіди і знайомі власниці магазину, потім його показали по місцевому каналу, а по всій країні. Так до нього прийшла популярність. Також телебачення допомогло Геркулесу знайти свого господаря, і вони знову були разом.

Однак зі звалилася популярністю з’явилися деякі труднощі в особі захисників тварин. Їх дуже хвилювало занадто велику вагу Геркулеса, і вони вимагали, щоб цей кіт сів на строгу дієту і більше ходив на прогулянки.

Під тиском громадськості кота все-таки посадили на дієту, обмеживши його раціон. Також виробники сухого корму розвинули ідею схуднення далі. В рекламі корму вони почали використовувати Геркулеса, який повинен був, є низькокалорійний корм і худнути на очах глядачів.

Але не тут то було. Цей товстий кіт за шість місяців скинув півкілограма. І важить він тепер приблизно близько дев’яти кілограм. Друзі не думайте, що корм не допоміг. Просто це хитре і ненажерливе істота примудрялася харчуватися на стороні при чому висококалорійною їжею.

Так що рекламна кар’єра кота під загрозою. Однак власника кота це найменше хвилює. Вони вже втомилися, від якого підвищеної уваги і просто хочуть насолоджуватися товариством один одного.

Популярність: 18%

  • Головна
  • Цікаві історії