Доброго дня. Сьогодні я з вашого дозволу друзі хотів би розповісти про тонкинской кішці. Для багатьох це порода кішок не особливо відома, оскільки була тільки виведена в сша шляхом схрещування бірманської кішки і сіамської кішки в сімдесятих роках.

Що слід сказати насамперед про даному виді. Оскільки один із предків — сіамські кішки, то природно гени передалися цій породі, правда вони дуже яскраво виражені і буває, що не завжди дуже впізнавані.

Також хотів би відзначити, що тонкинська кішка просто обожнює знаходитися поряд з людьми і намагається мало перебувати на самоті. Цікавим моментом є те, що цей вид був виведений практично недавно, а вже має п’ять різновидів.

Існують такі різновиди як натуральна норка (окрас світло-коричневий з відмітинами шоколадного кольору), блакитна норка (окрас сіро-блакитний з відмітинами блакитного кольору), медова норка (забарвлення рум’яно-коричневий з відмітинами шоколадного кольору), платинова норка (окрас світло-сірий з відмітинами темно-сірого кольору), норка шампанське (окрас світло-бежевий окрас з відмітинами блідо-коричневого кольору).

Тепер друзі хотілося б розповісти про основні характеристики тонкинской кішки. Почнемо, мабуть, з тулуба, яке у неї досить витончене, невелике і несподівано довгим хвостом. Колір вовни визначається, до якого різновиду належить кішка. Голова має клиноподібну форму, квадратну мордочку і довгий ніс. Очі мигдалеподібної форми. Вуха злегка великі і трохи закруглені на кінцях. Лапи і довгі стрункі, при цьому маленькі і овальної форми.

Популярність: 17%

  • Головна
  • Види кішок