Доброго дня, шановні друзі. Я сидів, відпочивав, перемикав канали в телевізорі і натрапив на один з моїх улюблених мультфільмів. Який запитаєте ви? Це старий і добрий і дуже цікавий «Том і Джеррі». Згадали?

Перші серії ми з вами могли побачити на початку дев’яностих років минулого століття, завдяки піратських касет. Ой, був час. Скільки вражень і сильних емоцій відчували ми після переглянутої кожної серії. Ми дуже сильно переживали за цього бойового мишеняти і співчували бідному коту. Кожна серія була для нас по-своєму цікава.

У кожного з нас була своя улюблена серія, яку ми переглядали раз за разом. Але сюжет мультфільму був один і той же. Кіт ганяється за маленьким мишеням, при чому з використанням пасток, хитромудрих і підступних прийомів, незвичайних засобів і коштів. Але як би Те не застосовував свої пастки, він сам більшості випадків страждає від них.

Але, тим не менше, всі ці догонялки — свого роду змагання. Тому не хоче з’їсти свою здобич, а хоче довести, що він не просто звичайний кіт, а вище, і може зловити спритного мишеняти і підпорядкувати собі. Також зустрічаються моменти, коли немає метушні і суєти. Том і Джеррі ведуть себе як справжні друзі, а в деяких випадках заступаються один за одного.

Та ось ми дібралися до другого головному герою мишеняті на ім’я Джері. Як і у Тома у нього було зовсім інше ім’я. У першій серії йому було дано ім’я Джінкс. Якщо переводити дослівно — ” той, хто приносить нещастя. І дійсно Джеррі веде безкомпромісну боротьбу з котом, перемагає, і найголовніше поповнює свої продовольчі запаси. Ну, куди миші без них.

Всього мультиплікаторами було створено 163 серії цього чудового мультфільму. Трохи пізніше з’явився дитячий «Том і Джеррі». Тільки ви не подумайте дитячий — це для маленьких дітей. Зовсім ні. Просто автори вирішили освятити дитинство головних героїв.

У мультфільмі багато й інших персонажів крім головних героїв. Я думаю, потрібно буде більш докладно розповісти про всіх героїв мультфільму. Але цього заняття присвячу наступні статті.

Популярність: 19%

  • Головна
  • Новини