Вітаю Вас мої читачі. Сьогодні я хотів розповісти Вам досить цікаву історію зразок цікавого, захоплюючого і веселого мультфільму «Том і Джеррі».

Ви запитаєте, а що ж подобу? Зараз, зараз розповім все з самого-самого початку.

Почнемо з того, що згадаємо основний сюжет кожної серії. Вірно. Це коли кіт ганяється за мишею, але тільки він не хоче її з’їсти, а просто зловити. Така історія була і в реальному житті.

Одного разу сидячи в саду свого будинку фотограф, правда, він любитель, Білл Макінтош зміг сфотографувати унікальну зустріч миші і кота. Як зізнався фотограф-любитель, в його об’єктив фотоапарата, кіт схожий на кота Тома з мультфільму «Том і Джеррі» потрапив випадково.

Білл Макінтош пояснив, що йому стало цікаво, як буде продовжуватися і чим закінчиться ця незвичайна зустріч. Він, звичайно, припустив, що кіт схопить миша і втече, але не тут, то було. Події почали розвиватися досить несподівано і непередбачувано.

Тому, так назвемо того кота, не дуже хотів з’їсти мишеняти, якого ми назвемо Джері. Йому потрібно було розважити себе, і він став грати з ним. Наш хоробрий мишеня теж був не з числа боягузів і по його діям і увазі не сприймав кота як загрозу своєму життю. Як тільки піднімав лапу Джеррі не тікав, а тільки задкував назад. Ну, прямо точнісінько мультфільм «Том і Джеррі».

Ви думаєте, друзі на цьому все і закінчилося. А ось і ні. Це тільки початок. Далі ще цікавіше було. Як тільки Те излавливал мишеняти, то через кілька секунд, він його випускав зі своїх лап і сюжет знову повторювався. Більше того, сам Джеррі замість того, що б втекти, коли його випустили, намагався спровокувати кота і все лютіше до нього все ближче підходив.

Через деякий час кіт втратив інтерес до гри і благополучно задрімав, а мишеня спокійно залишив свого напарника по грі і відправився в свою нору. Ось який розвиток подій з мультфільму «Том і Джеррі» відбулося на очах здивованого фотографа-любителя, про яку він довго не забуде.

Популярність: 8%

  • Головна
  • Цікаві історії