Вітаю друзі. Сьогодні я вирішив представити на ваш розгляд чудову породу кішок — Тойгер. Чули про такий? Якщо немає, то я думаю, заинтересую вас цим видом кішок.

Сам вигляд виведений в Сполучених Штатах в недалекому 1993 році. У Міжнародній котячої асоціації зареєстрована тільки в 2007 році. Сама ця порода цих коші досить рідкісна на території колишнього Радянського Союзу і з’явилася тільки з початком 2008 року.

При першому знайомством з представниками цієї породи волею чи не волею промелькивает думка, що це ж маленький тигр. І ця думка проскакує не просто так. Щільна шерсть, чіткі тигрові очі, масивна будова тіла, виділяються тигрові смуги. Чим не тигр?

Однак разом з тим кішки й коти цієї породи не мають злим тигряча характером. Це дуже розумні істоти. Вони завжди віддані своїм господарям і не вимагають від них багато уваги.

Як чому ж тойгер?

А тепер трохи цікавої інформації про самій назві цієї породи кішок. Сама назва тойгер від двох англійських слів, таких як toy (іграшка) і titer (тигр). В результаті отримуємо назва тойгер, і переводячи на російську мову «іграшковий тигр».

Однак дорогі друзі ще це тільки початок. Даний вид знаходиться на шляху розвитку та вдосконалення. Так, наприклад, проводиться робота над тим, що б округлити вуха і зменшити очі представників цієї породи. Робиться це шляхом найдрібнішого і точного підбору пар цього виду. Інші види котів і кішок для селекції не приймаються.

Як же виглядають тойгеры?

Ось і ми друзі підійшли до зовнішнього вигляду даної породи. І так. Голова трохи довга в мордочці, широка злегка в вилицях, за розмірами середня. Вуха поставлені високо і досить широко. Іноді є густа шерсть на вухах і скронях. Також бувають невеликі пензлики на вухах. Очі середнього розміру, трохи глибоко залишені. Колір очей завжди насичений. Ніс довгий, широкий і округляється у перенісся.

Тойгер має довге і мускулисте тіло, середнє за розмірами, з глибокою лінією паху і грудей. Сама груди досить широка і присутня лінія від шиї і до передніх лап. Лапи середньої довжини і досить міцні. З-за наявною щільною шести на лапах складається думка, що вони товсті. Однак це не так. Також передні і задні лапи мають однакову довжину. Хвіст товстий, досить довгий і заокруглений на кінці.

Шерсть у тойгеров коротка і трохи подовжується там, де є темні відмітини. Хутро м’яке, товстий і еластичний. Забарвлення шерсті з тигровими смугами. Колір цих смужок може коливатися з чорного до коричневого кольору і бронзового кольору. Всі кольори вовни повинні бути контрастні і максимально інтенсивними. Особливо це проглядається на спині, животі й боках.

Характер вихованців і догляд за породою тойгер

За своїм характером ця порода ласкава, грайлива, велелюбна. Вони дуже люблять людей, намагаються, якщо є можливість бути поруч, брати участь у всіх справах. Легко навчаються, виховані, спокійні і вміють ладнати з усіма мешканцями будинку.

Тепер щодо догляду за даним видом кішок. А знаєте, його практично немає. Розчісувати їх не потрібно, шерсть не сильно линяє. Проблем зі здоров’ям у них не помічалося. Тому живуть довго і не доставляють господарям проблем. Єдине потрібно годувати і трохи приділяти часу на ласку.

На цьому дозвольте закінчити дану статтю про дивовижний вигляді кішок, таких як тойгер. Сподіваюся, моя стаття вам сподобалася, і ви більше дізналися про цю породу.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Види кішок