Вітаю вас друзі. На дворі вже червень. Ось і почалося літо. Буде світити сонце і буде, безсумнівно, присутній спека. І тут виникає досить слушне запитання. А як пережити вашому коханому коту спеку? Ось на цей випадок я підготував декілька корисних порад, які, сподіваюся, допоможуть вам і вашому вихованцеві.

В даний час у багатьох людей сформувалася така думка, що наші домашні тварини краще переносять спеку, ніж людина. Однак це повна нісенітниця. Нашим улюбленим вихованцям також погано від спеки, як і нам з вами, просто ось, наприклад, ваш улюблений кіт не може поскаржитися, що йому душно або дуже жарко. І наше головне завдання як люблять справжніх господарів домашніх тварин зменшити незручності від спеки для наших улюблених вихованців.

Перше, що варто зробити при спеці на вулиці, це постаратися не випускати вашого вихованця з дому. Навіть якщо він туди всією душею буде рватися. Також не рекомендується брати з собою в поїздки. Наприклад, на машині на дачу, оскільки ваш вихованець може випробувати стрес від поїздки, а також не особливо комфортно себе почувати в задушливій машині. Якщо виходу немає, і у вас намічається тривала відсутність, то краще залиште вашого улюбленого кота або кішку під наглядом знайомих, родичів, сусідів.

Друге, що не варто робити, це перегодовувати вашого вихованця. Самі ви помічали, що в спеку ми з вами їмо не сильно багато. Так, по суті, і ваш кіт чи кішка не особливо буде їсти. Але от якщо він або вона невеликі любителі поласувати у вас, то краще їх денний раціон скоротити.

Третє, що варто зробити-це створити провітрюваність будинку або квартири. Свіже повітря повинен циркулювати по всьому вашому житлу. Але і тут не варто перестаратися. Не обов’язково відкривати балкон і всі вікна навстіж. Оскільки ваш улюблений кіт може впасти з відкритого вікна або балкона. Достатньо відкрити трохи вікна або кватирки.

Четверте і найважливіше. Ваш вихованець повинен мати доступ до свіжої води. Остільки він є звичайно особливо не буде хотіти, а ось пити досить часто. Також можна на підлозі розстелити вологу тканину. Ваша кішка чи кіт по достоїнству це оцінять. Такий не хитрий дія допоможе їм трохи охолонути.

Дотримуючись ці не хитрі поради, ви допоможете вашому вихованцеві пережити жарку погоду на вулиці і зберегти його самопочуття в повному порядку.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів