Доброго дня шановні читачі мого блогу. Сьогодні я радий розповісти про чудову такий породі як сомалійська кішка. Зовні ці кішки невеликих можна сказати середніх розмірів, але при цьому вони дуже спритні і граціозні.

Також хотілося б відзначити, що ці кішки дуже люблять знаходитися в товаристві своїх господарів і довго не можуть бути в самоті на відміну від інших видів кішок. Також власники цих тварин добре знають, що їм не дуже подобається і обмеження волі у вигляді різних клітин і будиночків, оскільки це може погано позначитися на здоров’ї і в більшості випадків викликати нервові захворювання.

Тепер розглянемо зовнішній вигляд сомалійської кішки. Шерсть практично на всіх частинах тіла коротка, за винятком довгого хвоста, коміра і своєрідних штанців. Шість блискуча, густа, шовковиста. Також є підшерстя. Але при наявності такої шуби шерсть не потребує особливого догляду. Вона не утворює ковтунів і не звалюється і найголовніше не линяє.

Природа наділила сомалійську кішку, а точніше її шерсть — тикигом. Це якщо хто не знає, поясню. Наприклад, візьмемо волосся. Так ось він забарвлений так. Темна смужка світла смужка. Таке своєрідне чергування смужок. Зазвичай таких смужок на волосині дві, але якщо більше, то цінніше тварина. У цієї породи тикинг присутній на кожному волоску, але при цьому всі вони не утворюють, ні якогось малюнка на шерсті кішки.

Як я сказав вище, що ці кішки не хочуть бути на самоті. А якщо їм приділено увагу, то вони життєрадісні і грайливі. Вони легко знаходять спільну мову з дітьми і чудово з ними ладнають. Також як і всі представники котячого сімейства, сомалійська кішка дуже розумна, не агресивна з людиною і досить віддана. Наприклад, якщо ви раптом не в настрої або зайняті, то в силу свого розуму і тактовності вона не буде докучати вам або відволікати вас.

Тому друзі якщо ви раптом вирішите завести кішку цієї породи, то ви повинні будете знати, що у вас в сім’ї з’явиться новий член родини. Вона з радістю буде свою увагу для вас і ваших близьких.

Популярність: 13%

  • Головна
  • Види кішок