Доброго дня дорогі друзі. Сьогодні для вас дуже цікава стаття на тему скільки життів у кішки? Я думаю, ми не раз з вами чули що у кішки дев’ять життів. Так як йде справа насправді. Давайте з вами розберемося.

У людини, яка випала з сьомого поверху шансів уціліти, практично немає. Кішка ж впала з такої висоти може відбутися перелом передніх лап і щелепи. Бувало, що кішки падали з 30-х поверхів і не отримували при цьому жодних травм. Може, в цьому приховані секрети, що у кішки дев’ять життів?

Також ви знаєте, що за статистикою в гігантських містах з величними хмарочосами і бетонними тротуарами кількість нещасних випадків серед кішок різко зростає в літню пору. Так кількість котів, які потрапляли в клініку після падіння з висоти від 2-го до 30-го поверху, склало понад 130. З них трохи більше 100 спокійно пережили падіння, їм була надана тільки швидка ветеринарна допомога. Містичний факт виявляється. Чим вище поверх, тим більше у кішки шансів залишитися живою. Як це можна пояснити?

Як зберігає своє життя кішка при падінні

По-перше, тому, що за час падіння тварина починає «включати» всі свої захисні механізми. Так кішки прекрасний вестибулярний апарат. Що дозволяє їй обернутися навколо своєї осі і направити лапи до землі, і приземлитися на всі чотири.

По-друге, при падінні швидкість наближення до землі зростає, і кішка у вільному падінні з інстинкту вигинає спину і розчепірює лапи, тим самим розвиваючи гальмування і значно зменшуючи силу удару. Тому чим більше висота, тим більше у неї часу прийняти вірне для приземлення положення.

Але, дивлячись на здатність падати без особливих ушкоджень з великої висоти, звичайна кішка може травмуватися, якщо задремлет і впаде з підвіконня. Падіння з незначної висоти може бути дуже небезпечно, оскільки він не зможе згрупуватися.

По-третє. Ми мало не забули про такому важливому факторі, як хвіст, який є кермом або повітряним гвинтом.

В-четвертих. Не маловажне умова вдалого приземлення — відсутність на шляху різних перешкод, тобто живі кішки просто мають свою частку везіння.

Так скільки життів у кішки насправді?

А тепер головне питання. А дійсно кішка мають дев’ять життів? Відповім так. Одного разу вночі в грудні 1964 року голландське судно спускалося по річці. Несподівано корабель потряс сильний удар, воно нахилилося і відразу почало тонути. Через кілька хвилин корабель був уже на дні, а його команда боролася за своє життя в крижаній воді. Врятувалися всі, але сталася одна неприємність. Так шестирічний корабельний звичайний кіт, не зміг вибрався з нижньої палуби і пішов на дно разом з судном.

Через вісім днів до місця затонулого корабля підійшли плавучі крани. Виконавши необхідні дії, почався підйом судна. І коли, нарешті, вона з’явилася на поверхні, команді дозволили піднятися на борт, щоб забрати належні їй речі.

Коли ж капітан відчинив двері своєї каюти, він втратив дар мови. Його кіт, трясучись від голоду і холоду, жалібно нявчав, скаржачись на свою важку долю. Він протримався більше тижня під водою, використовуючи для дихання тільки повітря, який затримався в корабельних відсіках.

Так що друзі відповісти на питання скільки життів у кішки відповісти складно, але єдине що можна сказати з упевненістю це точно не одне життя.

Популярність: 41%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок