Привіт друзі. Сьогодні я хотів би розповісти Вам трохи про одного представника сімейства котячих, а саме сінгапурської кішці. Так-так, ви не помилилися. Саме така східна порода кішок, яка була сформована дійствами заводчиків зі Сполучених Штатів Америки.

Ці види кішок володіють надзвичайним характером і дуже дивною зовнішністю. Дуже позитивним і досить приємним якістю цієї породи є величезна довіра до своєму господареві. Це тварина завжди буде знаходитися поряд з господарем і готове в будь-яку хвилину грати з ним. Так само хотів би сказати, що сінгапурська кішка дуже розумна і кмітливість. Якщо вони бачать, що один з господарів перебуває не в найкращому гуморі, то вони перемикають свою увагу на інших членів сім’ї.

Також і у них практично відсутня агресивна поведінка. Відсутність агресії того ж їх грайливість роблять їх справжніми домашніми улюбленцями, а також непоганими учасниками при іграх з дітьми. При більш пильному розгляді сінгапурські кішки є невеликими. Більш того, можна сказати, що вони є одними з найменших представників. Справа в тому, що вага кішки в середньому не перевищує двох кілограмів, а вага котів зрідка перевищує три кілограми. По забарвленню шерсті у даної породи переважає молочно золотистий колір з коричневим тикитом на голові, спині і хвості.

Хотілося б також розповісти і про здоров’я і потомство цих кішок. Незважаючи на гадану ілюзію крихкості представників цього сімейства цих види кішок не мають проблем зі здоров’ям. Їх життєва енергія б’є через край, і вони завжди готові грати і грати. Великим потомством ці кішки не відрізняються і кошенят в посліді приносять мало, але зате піклуються про кошенят дуже довго. Самостійне життя кошенята починають тільки після трьох-чотирьох місяців життя.

Погодьтеся, що дані види кішок чарівні. Не багато можуть похвалитися такою дивовижною породою. Адже при доторканні їх вовни позбавлена підшерстя ми так само як вони отримаємо величезне задоволення, а при вигляді сінгапурської кішки на наших очах буде захоплення.

Популярність: 8%

  • Головна
  • Види кішок