Привіт друзі. Сьогодні з вашого дозволу хотів обговорити ще таку чудову породу як сибірська кішка. Чули про такий? Якщо немає тоді почнемо по порядку. Ця порода була виведена в Радянському союзі, шляхом схрещування різних місцевих аборигенних видів кішок, які були завезені з Східної Азії.

Якщо більш детально розглядати дану породу, то можна сказати, що кішки цього сімейства досить великі, невибагливі, витривалі, досить рухомі, дуже грайливі і ласкаві. Важливим є ще те, що сибірська кішка ловить мишу з задоволенням. Полювання їй ніколи не набридає. Чудовим моментом, якщо хтось вирішить завести сибірську кішку, є, що вони легко привчається до туалету. Погодьтеся серйозний плюс.

Якщо я напишу, що всі кішки люблять поспати я Вас, швидше за все не здивую. А ось як спить кішка даної породи це цікаво і цікаво. Сплять майже завжди на спині зі складеними на грудях або піднятими вгору передніми лапами. Забавно?

Відмінні риси сибірської кішки

Як і всі сибірська кішка, може проявити свою непосидючість і примхливість, а так само в силу свого характеру і настрою може не завжди відповісти ласкою на увагу господаря. Дані милі кішки дуже добре пристосовані до умов життя в помірних і середніх широтах. Тепер увага. Знову вражаючий момент. Сам здивувався. Вони не бояться води. Вдумайтеся. Кішки і вода. Я вражений. Просто немає слів.

Голова трохи більша, на тлі інших видів, відносно широка. Якщо розглядати з геометричної точки зору схоже за своєю формою на затуплений трикутник. Лоб опуклий з чітким переходом до прямої мордочці середньої довжини. Підборіддя дуже добре виражений, щоки трохи повні. Ніс не дуже довгий, прямий, широкий. Вуха середньої довжини, стоять сторчма, зі значними широкими підставами і трохи закругленими кінцями.

Погляд кішки притягальний і вабливий. Очі трохи великі, округлої форми, широко розставлені і дуже виразні. Колір очей може бути або жовтим або зеленим. Тулуб середнє, хоча на вигляд досить масивна, дуже щільне, пропорційне, хоча злегка витягнуте. Шия коротка. Груди широка. Спина і поперек досить потужні і добре розвинені.

Ноги середньої довжини, трохи товсті, міцні. Лапи, округлені з пучками волосся між пальцями. Хвіст середньої довжини, злегка пухнастий. Шерсть досить довга, дуже густа, але м’яка, шовковиста. Навколо шиї утворений дуже гарний комір, на задніх частини присутні своєрідні «штани». Що стосується масті сибірської кішки, то тут вона може бути дуже різноманітною. Найбільш часто зустрічається сіра, сіро-червона, сріблясто-блакитна.

Популярність: 35%

  • Головна
  • Види кішок