Привіт друзі. У першій статті я розповів про попередню підготовку відвідування ветеринара з маленьким кошеням. І ось час і день відвідування визначені.

В цей день, а саме з самого початку дня намагайтеся не турбувати вашого вихованця. Також попросіть ваших домашніх теж його не турбувати. Намагайтеся забезпечити йому і собі повний спокій. Перед самою дорогою перекладіть вашого маленького кошеняти в переноску і вирушайте в дорогу. Дуже важливе, що хотів вам сказати, це ні в якому разі не несіть до ветеринара його за пазухою або просто в руках. Цим ви нашкодите собі і своєму вихованцеві, оскільки якщо буде лякаючий різкий звук, то він обов’язково спробує вирватися з ваших рук. Результатом такого можуть оцарапанные ваші руки, пошкоджена одяг, стрес у вас і вашого кошеняти.

От добре, що сказав про перенесення. Обов’язково перед походом до ветеринара, а краще за 1-2 дні, дати вашому маленькому кошеняті познайомиться з нею, обнюхати, звикнути до неї. Чудово було б, якщо б він сам залазив туди, сидів і спав. Так ви допоможете йому звикнути до неї. Можна ще вам порадити спробувати закрити її і паплюжити з кошеням по квартирі. Це краще зробити кілька разів, що б ваш улюбленець реагував на процес переносу з повним спокоєм. Наприклад, що б був таким спокійним і незворушним як рудий кіт Гарфілд. Адже йому не страшні різні переживання. Лише б улюблена лазанья була.

Також підійдіть відповідально до вибору перенесення для вашого маленького кошеняти. Обов’язково першою умовою має бути віконце з прозорої тканини або сітки, оскільки це допоможе йому не лякатися і бачити рух. Другим умовою гарної перенесення є дно. Вона не повинна деформуватися і провисати, тому що на час шляху вашому вихованцеві повинно бути комфортно. Також обов’язково підстеліть туди теплу підстилку і на всяк випадок поглинаючу плівку і візьміть з собою серветок. Мало що може трапитися в дорозі. Третьою умовою є перенесення хороший замок. Він повинен звести до нуля всі шанси вашого кошеняти вилізти звідти без вашої згоди.

І ось дотримуючи всі ці не хитрі умови, можете нести вашого маленького кошеняти у ветеринарну клініку. Так ваш шлях для нього і для вас буде максимально комфортним і спокійним.

Популярність: 16%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів