Вітаю друзі. Коли в будинку з’являється маленьке кошеня то він у всіх викликає радість і розчулення. Всі хочуть погладити його і приділити йому більше уваги. І ось проходить час і пора б віднести малюка до ветеринара. І як на практиці зазвичай відбувається, що вихованець до цього не готовий. Причому абсолютно не готовий. Він дуже хвилюється і приймає все нове з переляком. І тут виникає питання, що робити, щоб маленький вихованець трохи заспокоївся?

З першим моментом початку треба визначитися, коли повинен відбутися перший похід до ветеринара. Якщо маленького кошеняти не чого не турбує, то перше відвідування лікаря можна відкласти до досягнення нею двомісячного віку. У цьому віці пора провести вакцинацію. Однак і тут є невеликий момент. За чотирнадцять днів до проведення вакцинації повинен бути проведений загальний огляд вихованця.

Думаю, варто сказати, що повністю спокійним на момент проведення огляду або щеплення ваш маленький вихованець не буде. Оскільки відвідування ветеринарної клініки для маленького кошеня можна порівняти з тим, як ніби ви відвідуєте далеку й незвідану планету. Для вашого кошеняти це новий незвіданий і небезпечний світ, який йому ще не знайомий.

Він бачить багато незнайомих людей і тварин. Він чує багато незнайомих звуків, вловлює незнайомі запахи. Мало того, у клініці до нього торкається незнайома людина. Все в сукупності може викликати у вашого маленького кошеняти справжній стрес. При цьому всі ваші заспокоєння його не можуть значно його заспокоїти і повернути його в стан повного спокою.

Однак перед походом у ветеринарну клініку є деякі способи мінімізувати стрес. Ось про них ми з вами поговоримо в наступних статтях.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів