Вітаю вас друзі. Сьогодні тема статті начебто неприємна, але думаю, буде корисна всім. І так вас вкусив кіт. Що робити? І перш ніж перейдемо до суті проблеми невелике передмову.

Більшості з нас вдома живуть кішки й коти. У кого у кого два вихованця. По своїй натурі всі кішки і коти, просто ідеальні домашні тварини. Але буває, коли ви граєте, і їм хочеться трохи покусатися. І ось друзі, якщо вас вкусив ваш вихованець, поставтеся до цього з усією серйозністю.

Чому запитаєте ви? Ви можете сказати наступне. Начебто і не дуже глибоко вкусив. І крові практично не було. І навіть особливо не боляче. Так ось друзі. Хочу вас сказати дуже важливу річ. Сподіваюся, ви її запам’ятайте і при цій ситуації вона повинна стати вам у пригоді.

Справа в тому, що в роті кішки або, наприклад кота міститься досить багато бактерій. І навіть невеликий укус, якому ви не додасте значення, може нашкодити вам. Справа в тому, що згідно з проведеними дослідженнями з 100 випадків укусу котом чи кішкою у 45 з них починала розвиватися інфекція. І тепер подумайте, вам потрібні такі проблеми з дрібниці? І щоб уникнути цього я розповім, що робити.

Вживані заходи при укусі кота

І так. Найперше, що варто зробити, це теплою водою промити місце укусу і бажано використовувати при цьому антибактеріальне мило. Потім місце укусу обробіть спиртовмісним розчином або перекисом водню. Після цього заклейте бактерицидним пластиром місце укусу. Це дозволить захистити рану від потрапляння бруду.

На цьому друзі, мабуть, і все. Думаю, я розповів про не дуже хитрі моменти, які повинні допомогти вам, коли ви зіткнетеся з цією проблемою. Виконавши ці рекомендації, ви уникнете проблем у майбутньому, якщо вас раптом вкусив кіт або кішка. А от у наступній публікації я обов’язково розповім про наслідки нехтування цими досить простими і дієвими порадами. Стежте за новинами. Підписуйтесь на мою розсилку і будете в курсі всіх новин і подій, які пов’язані з нашими улюбленими котами і кішками. Удачі вам друзі.

Популярність: 23%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів