Вітаю друзі. У цій частині я розповім вам, коли слід насторожитися, коли з’явилася блювота у кота. І бажано поставитися до цієї проблеми серйозніше. У більшості випадків, блювота є результатом отруєння. Тут слід не зволікати, а скоріше звернутися за допомогою до ветеринара. Якщо ви здогадуєтесь, що послужила джерелом отруєння (наприклад, недоїдена видобуток, залежалась їжа), візьміть залишки продукту з собою в клініку.

У народі побутує думка, що при отруєннях необхідно давати вихованцеві молока, промити шлунок, щоб запобігти подальше всмоктування отрут. Однак, будьте обережні. Іноді власник такими «добрими жестами» може навпаки тільки погіршити стан свого улюбленця. Наприклад, даючи молоко при отруєнні хлороорганикой, ви, тим самим, тільки підсилите всмоктування отрут в організм через що тварина може загинути.

Поява блювоти у тварини може виникнути ще й з наступних причин:

— запалення товстого кишечника;

— ураження печінки;

— гастрит;

— різні пухлини;

— кишкова непрохідність;

— глисти.

Небезпечно якщо блювання у кота з кров’ю або запахом

Небезпечною є кривава блювота. Така характерна блювота при пошкодженні слизової оболонки, причому розриви можуть бути як в роті, так і у верхньому відділі кишечнику. Дане явище говорить про те, що можливо у вихованця розвивається виразка, пухлина або є чужорідне тіло. І коли блювота у кота з кров’ю ні в якому разі не можна його годувати і треба негайно показати лікареві.

Серйозним приводом для занепокоєння і є підставою для негайного візиту до лікаря служить блювання у вихованця, що нагадує за кольором і запахом фекалії. Така блювота може означати, що у кота проблеми з кишечником або черевна травма.

Прямуючи до ветеринара, візьміть з собою в баночці зразок блювотних мас. Це необхідно для того, щоб лікар поставив найбільш точний діагноз, провівши їх хімічне дослідження. Також встановлення достовірного діагнозу і, згодом, прогресуючого лікування, дуже допоможуть ваші спостереження за поведінкою свого улюбленця, наприклад, фіксування частоти і тривалості у нього блювання, визначення її кольору, складу і консистенції. Не зайвим буде і звернути увагу на те, як він веде себе в той чи інший час — ходить з кута в кут, нявкає, турбується, чи є у неї слиновиділення і сльозотеча.

І якщо блювання у кота або кішки

Друзі, мій вам рада! Якщо ви помічаєте блювоту у кота або кішки, не важливо, викликану переїданням, ковтанням вовни або іншими причинами, зверніться до лікаря. Так ви захистите себе від усіляких здогадів, убезпечите вихованця і достовірно будете знати — це природний процес у вашого улюбленця або ж серйозне захворювання. Як би там не було, похід до лікаря не буде безрезультатним! Як говориться — береженых і бог береже!

Популярність: 13%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів