Вітаю вас дорогі друзі. Сьогодні головним героєм статті буде один маленький тайський кошеня по імені Ні Хао якого дуже і дуже пощастило в цьому житті. До речі до речі на фото це саме він цей щасливчик.

І так дозвольте почати цю історію. В один із днів в Сполучені Штати Америки прибуло торгове судно з далекого Таїланду. Була проведена митниками стандартна процедура огляду судна на предмет контрабанди. Огляд судна був проведений досить оперативно, і нічого протизаконного знайдено не було.

Але тут одного працівника митної служби, щось привернуло незвичайне, те, що ховалося в глибині трюму. І яке було здивування виявити кошеня. До речі, самі матроси судна не знали про його існування. За час подорожі кошеня був сильно виснажений і виснажений. Щоб не втрачати час він був направлений у ветеринарну службу для надання допомоги. А правоохоронці почали з’ясовувати, як і яким чином, цей неврахований пасажир опинився на судні.

Незвичайна історія тайського кошеня

В ході проведених опитувань матросів судна було встановлено, що торгове судно з Таїланду слідувала в США довгих три місяці. За час шляху воно практично надовго не заходило іноземні порти і, отже, кошеня який опинився на судні почав свій шлях з самого початку тримісячного плавання.

За час шляху цей тайський кошеня намагався не потрапляти членам команди на очі і при найменшій небезпеці ховався у вантажному відсіку. Члени команди не могли чути його нявкання з-за постійного гулу в трюмі. За час шляху кошеня сильно схуд і вижив завдяки двом речам. Перше, як встановили ветеринари, до того як потрапити на судно він щільно поїв, і друге, завдяки прісній воді, яка випадково опинилася в трюмі.

Як себе зараз почуває тайський кошеня?

Перебуваючи на реабілітації, кошеня отримав ім’я — Ні Хао, що в перекладі з тайського означає «привіт». Зараз він уже відновив свою вагу і відчуває себе чудово. Від довгого виснажливого тримісячного подорожі у нього залишилася кульгавість, оскільки із-за втрати сил він під кінець перестав ходити. Однак лікарі запевняють, що з часом вона зникне, і він повернеться до повноцінного життя.

Але і це не всі хороші новини. Пройшовши карантин, цей щасливий тайський кошеня знайде господарів. Бажанням забрати його до себе виявили 76 претендентів. Хто буде його господарями поки невідомо. Поки йде відбір кандидатів. Але все одно ця історія закінчилася добре, кошеня залишився живий і швидше знайде собі люблячих господарів.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Цікаві новини