Доброго дня. Сьогодні я з вами дорогі друзі вирішив поговорити на таку тему як шерсть кішки. Безсумнівно, кішка така істота, яка живе своїм життям самостійно і не люблять коли втручаються в її життєвий простір без її згоди. Але погодьтеся, іноді її шерсть також потребує допомоги. І ось про це я сьогоднішня стаття.

Ви іноді помічали, що з вашим вихованцем відбувається щось незрозуміле, шерсть потьмяніла, стала незвично жорсткою, або кішка відчуває проблеми з рухом? У таких випадках одними вітамінними ласощами і збалансованими сухими кормами справа не поправити. Адже їх склад розраховується на середньостатистичне здорове тварина. А грамотно визначити якого саме речовини (вітаміну) не вистачає вашому улюбленцю зможе тільки кваліфікований фахівець.

Тому, друзі, не відкладайте візит до ветеринара, навіть якщо кішка почуває себе добре. Лікар визначить, порадить, розповість про «пігулки» необхідні вашому вихованцеві.

Це можуть бути вітаміни, поліпшують загальний стан тварини. Вони підвищать протистояння кішки до інфекцій, зміцнять захисну функцію від негативних умов навколишнього середовища, сприяють швидкому одужанню в період хвороби. Вітаміни нормалізують зростання тварини, зміцнюють м’язи, кістки, кровоносну систему, надають тварині сили.

Про шерсті кішки при линянні

Всі ми знаємо такий період в житті кішки як линька! Але не кожен знає, що в цей час в організмі тварини відбуваються порушення обміну речовин. Вихованець слабшає, стає млявим, хандрить і вередує. Цей період свого роду стрес для кішки. Для відновлення сил, поліпшення стану шкіри допоможуть вітаміни, які бажано що б призначив лікар.

Якщо ваш улюбленець відмовляється від їжі або у нього проблеми з печінкою, тоді включіть в раціон тварини комплекс вітамін з пивними дріжджами і часником. Це також благотворно позначиться і на шерсті вашого улюбленця.

Для попередження інфекційних захворювань, які можуть вплинути на шерсть вашого улюбленця рекомендується використовувати глюкозаминовый комплекс. Ці вітаміни сприяють стійкості організму до інфекцій, а що міститься в них, риб’ячий жир і акулячий хрящ зміцнять кістки вашого вихованця і до неї повернеться звична гнучкість і рухливість. Також риб’ячий жир додасть своєрідний блиск, і шерсть кішки буде виглядати досить приємно.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Поради щодо кішок і котів