Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю вас друзі. Як ви знаєте, у світі існують різні види кішок. Сьогодні я з вашого дозволу хотів би розповісти про цікавих і непростих представників як сфінкси.

От у вас, дорогі друзі, коли ви чуєте сфінкс, які з’являються асоціації? Мені відразу представляється стародавній Єгипет, пустелі, піски, піраміди. З’являється деяка загадковість і містика.

А ось сфінкс-кішка, на мою думку, теж містична і загадкова істота тільки більш реальне. Адже ці види кішок не просто кішки, а за виглядом нагадують нам якихось представників інших планет. Адже вони дуже і дуже схожі. Своєрідні лапи схожі на руки людини, красиві рожеві вуха і привабливі, чарівні очі.

Багато хто бачив представників цієї породи, перші хвилини переживають справжній шок. По-перше, це від виду цього дивного створіння. Уявіть голе, гаряче, замшеве тіло, але якщо він у вас виявиться в руках, то ви навряд чи захочете його випустити.

По-друге, чим вражають ці види кішок це своєю магічною особистістю. Коли у вас відбувається спілкування, то вам легко і просто з ним, і його досить дивна і незвичайна зовнішність не характерна кішкам є лише доповненням до його чудовим характером.

Якщо ми торкнулися характер сфінксів, то тут слід сказати, що представники даного виду обожнюють спілкування і постійно шукають його. Його не особливо цікавлять умови в будинку, йому головне присутність вас. Йому дуже і дуже хочеться перебувати постійно біля вас, особливо спати поруч з вами.

Тому дорогі друзі ці види кішок дуже і дуже прекрасні. Якщо у Вас в будинку з’явиться сфінкс, то будьте впевнені, він займе значущу частку у вашому серці.

Всього в світі визначено виділяти три породи голих сфінксів. Це канадський сфінкс, донський сфінкс, петербурзький сфінкс. Ось їх ми розглянемо кожного окремо у наступних публікаціях.

Популярність: 11%

  • Головна
  • Види кішок