Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Вітаю Вас дорогі друзі. Ну, ось ми з Вами і дочекалися. На екрани вийшов мультфільм «Кіт у чоботях». Головний герой фільму рудий кіт, який віртуозно працює шпагою.

Також хотілося б сказати, що б ви згадали цей той котик, який був одним з головних героїв мультфільму «Шрек». Згадайте першу зустріч, коли цей рудий кіт і Шрек зустрілися, а потім будь кіт зробив жалібні очі. Я до сих пір пам’ятаю цей момент.

І ось тепер створено мультфільм про кота в чоботях. Сюжет закручений на видобутку чарівних бобів, які можуть озолотити нашого героя, і видобуток яких є його головною мрією життя.

Як стало відомо, бюджет картини становить дев’яносто мільйонів доларів і для озвучування ролей у цій мультиплікаційної історії були запрошені відомі голлівудські зірки.

Так голосом головного героя каже Антоніо Бандерас, голосом симпатичною головної героїні Кіси Мягколапки каже Сальма Хайек, а Шалтай-Болтай озвучувався Заком Галіфіанакісом.

Ось тут звичайно цікаво, яким чином опинився тут Шалтай-Болтай? Мені якщо не зраджує пам’ять-це герой іншого твору «Аліса в Задзеркаллі» загалом, американці все переплутали і все змішали разом. Що з цього вийшло і як покаже себе, цей симпатичний зеленоокий рудий кіт можна буде побачити в мультфільмі «Кіт у чоботях».

Популярність: 9%

  • Головна
  • Цікаві новини