Добрий день друзі. Пам’ятайте такі рядки? Шукають пожежники, шукає міліція, шукають і не можуть знайти… от тільки не хлопця років двадцяти. А не можуть знайти улюбленого кота Президента Російської Федерації.

Тепер друзі по порядку. На початку квітня інтернет підірвала новина, у Президента Дмитра Медведєва пропав кіт на ім’я Дорофій. Цю новину відразу ж підхопили всі засоби масової інформації.

Тепер давайте я розповім трохи про возмутителе спокою улюбленого кота людини номер один. У президентській сім’ї кіт Дорофей з’явився вісім років тому. Порода досить рідкісна — невська маскарадна. Його приблизно за 1000 доларів США купила в розпліднику дружина Президента.

Виявляється, батьками кота номер 1 були чемпіони різних виставок і змагань в жилах кота Дорофея тече блакитна кров. Своє аристократичне походження дає свій відбиток. Дорофей дуже і дуже розбірливий в їжі і не їсть що попало. Живиться в основному сухим кормом та сирим м’ясом.

Також дуже важливим моментом є те, що цей улюблений кіт був кастровано. А це сталося після бійки з іншим зоряним котом екс-президента СРСР Михайла Горбачова, який проживав по сусідству. Після цієї бійки Дорофея лікували більше місяця різними антибіотиками, і що б в майбутньому не було таких більше пригод пішли на цей вимушений крок.

Тепер повернемося до зникнення. Через деякий час з’ясувалося, що самій-то зникнення улюбленого кота Дорофея не було. Це була запущена до першого квітня журналістська качка. А ще трохи пізніше в соціальній мережі відписався і сам господар кота Дмитро Медведєв. Він подякував всім за турботу, увагу і повідомив, що його кіт Дорофей зараз знаходиться вдома і нікуди не зникав.

Популярність: 12%

  • Головна
  • Цікаві новини