Доброго дня. Сьогодні в цій статті про виховання кішки я постараюся розповісти як сучасно, просто і неабияк виховати свого вихованця. Ознайомити його з «правилами хорошого тону», сформувати у ньому сильний і потужний внутрішній стрижень.

Всім нам відомий такий ефективний метод впливу на тварин, так і на дітей теж як покарання. Однак я не зовсім схвалюю такий спосіб. Зараз поясню чому. При даному методі доминантном є страх.

Його наявність призводить до спотвореного сприйняття вихованцем межі дозволеного йому і забороненого, тим самим часом заводить його в глухий кут. Так, зробивши одного разу капость, немає гарантії, що кішка в сум’ятті і страху повторить те ж саме через деякий час.

Крім того, не всі вихованці схильні до такого впливу і ви ніколи не зможете таким чином виховати кішку. Так, так, друзі, це тварина категорично не буде підкорятися силі. Ось чому небажано на неї навіть замахуватися кухонним рушником або стукати долонею по якому-небудь предмету. Кішка розцінить такі жести як небезпека і буде рятуватися втечею, хоча толком не зрозуміє через який «немилості» з нею так поводяться.

Ще деякі хитрощі при вихованні кішки

Звичайно, друзі, якщо кішка виходить «за рамки» дозволеного, наприклад, недбало розсівшись на обідньому столі, ви не повинні мило їй посміхатися або нічого не помічати. Досить буде просто зняти її зі столу і невдоволено сказати: «не Можна!». Повірте, цього цілком вистачить, щоб кішка зрозуміла, що на столі сидіти недобре, тому, що господарі будуть сердитися.

У той же час кішка вміє чудово пристосовуватися. Їй дуже важливо кожен раз переконуватися в тому, що вона в будинку улюблениця і прихильниць. Так чому б, друзі, не поєднати приємне їй і корисне вам?

Сподіваюся, моя стаття буде корисною для вас, і ви будете вже знати про деякі хитрощі, коли буде порушена тема — виховання кішки. А якщо вже знаєш, то і самим вихованням кішки займатися набагато легше.

Популярність: 10%

  • Головна
  • Поведінку котів і кішок