Вітаю друзі. Сьогодні я хотів би поговорити про харчування кішки. А якщо бути точним про правильне харчування, оскільки воно з найважливіших моментів в житті наших вихованців крім сну. Тут можна сказати наступне. Що здичавілі або дикі кішки, що живуть поза домом людини, харчуються різними дрібними гризунами і птахами, рибою. Щоб бути завжди ситими, вони постійно шукають здобич або ж терпляче підстерігають.

Що ж кається домашньої кішки, то вона може не витрачати особливих зусиль для пошуку поживи собі. Цю проблему поклав на себе сама людина. Для раціону кішок повинні використовуватися різні види продуктів тваринного і рослинного походження. Вони повинні містити в собі всі необхідні поживні речовини, які потрібні для організму, для здійснення нормальної життєдіяльності.

Що повинно входити в харчування кішки?

Що може входити в меню? А якщо точніше що повинно бути в харчуванні кішки? Тут включають в чистому вигляді або в деяких комбінаціях м’ясо, молоко, сир, яйця, також моркву, борошно, крупу і багато ще чого. Важливою частиною повного раціону повинні бути мінеральні речовини і вітаміни.

1. М’ясо. Без нього практично не куди. Його можна давати вареним, солоним, а так само сирим. Сире м’ясо в раціоні кішки є дуже важливим компонентом.

2. Рослинні продукти в більшості випадків дрібно ріжуть і готують з них кашки. Молоко дають у поєднанні з хлібом або як рідкі каші.

Можна для їжі для кішок використовувати напівфабрикати, але якщо є бажання, власники самі можуть приготувати їжу кішці. Обов’язково у всіх випадках їжа повинна бути смачною, апетитною і різноманітною. Також при визначенні складу їжі кішки слід враховувати вік, масу й стан організму вихованця.

Енергетична цінність харчування кішки

Підраховано, що необхідна потреба в енергії у молодих кішок становить приблизно 850 кілоджоулів, підростаючих і вагітних 425 кілоджоулів, дорослих 340 кілоджоулів, годуючих 1050 кілоджоулів.

Енергетична потреба дорослої кішки становить щоденному споживанні приблизно 130 грам м’яса або 170 грам риби або 50 грамів корму, що містить вуглеводи. Слід звернути увагу, що годувати кішок потрібно в один і той же час і чітко визначеному місці. Необхідно користуватися фарфоровим або фаянсовим посудом. Важливо, що б поруч з кормом стояла миска з чистою питною водою. Щоб не допустити забруднення підлоги, посуд з кормом і водою краще поставити на спеціальну підстилку.

Після кожної трапези, посуд необхідно вимити. Бажано, щоб годування кішок за часом не збігався з прийомом їжі хазяїна. Після прийому їжі кішці потрібно відпочити. Перетравлення їжі — це важка робота для організму, і кішка не дуже хоче, щоб на ній було сконцентровано увагу в цей час. Сподіваюся вам сподобалася моя стаття і ви дізналися щось нове про харчування кішки.

Популярність: 29%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок