Привіт друзі. Я радий вас бачити. Про що повинна бути перша стаття про кішку на моєму новоствореному блозі? Може розповісти про таку популярну британську породу або про диких представників? Або ж цікаву історію? Я ж початківець блогер і що і як писати, зовсім поняття не маю. Ця думка не давала спокою. Що Вам буде цікаво прочитати у моєї першої публікації?

Але обсяг публікації так малий, а сказати хочеться так багато, що передмова я скорочу до мінімуму, залишивши місце великим розмови про головне нашого героя. А якщо бути точніше-героїні.

І так. Останнім часом вітчизняна фелінологія ступнула далеко вперед, ми практично не відстаємо в ній від Заходу, подолавши за десятиліття дистанцію років десь на п’ятдесят.

Але ось навіть грамотно і культурно містити навіть простого звичайного кота, кошеня нам як і раніше не вистачає. Будемо сподіватися, що мій блог хоч трохи допоможе вітчизняним любителям зрозуміти таке начебто знайоме, але такі як і раніше невідома істота.

Цікава стаття про кішку

А тепер про найцікавіше. Багато хто помічав, ледь торкаючись підлоги, немов чорна пантера, вона мчить по кімнаті, і ви забуваєте, що це — звичайний домашній звір. Одне вигострене, плавний рух зачаровує погляд — і вона підіймається на високий підвіконня, де вся підбирається, виглядаючи здобич. Її пильний погляд, стежить за резвящейся біля самого вікна пташкою, сповнений первісної жорстокості.

Поки пташка весело щебече, «наша мисливиця» не зводить погляду, нервово посмикуючи хвостом, а задні лапки пританцьовують, готуючись до стрибка. Але пташка відлітає (дуже шкода полювання зірвалася), і раптом «мисливиця» згадує про кружечку на животі, яке треба вичистити. І все… Полювання немає, а ось плямкою варто зайнятися. Воно дуже важливо зараз ))) Траплялася Вам таке спостерігати? Чи може ще щось було цікавіше? Напишіть в коментарях. Буду дуже вдячний прочитати Ваші спостереження. І можливо з’явиться нова стаття про кішку де ви будете співавтором!

З повагою, ваш CatBlogger

Популярність: 25%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок