Вітаю друзі. Дозвольте вам розповісти одну досить цікаву історію, де головним героєм буде один мейн кун кіт на ім’я Василь, і яка сталася зовсім недавно. Її мені розповіли мої знайомі, і неодмінно вирішив поділитися з вами. І так дозвольте почати цю цікаву історію.

В один з весняних днів Василь захворів, а просто запав. Лежить собі смирно і практично ні на що не реагує. Збирається вся родина, і вирішують, що з ним робити. Як допомогти улюбленця сім’ї одужати. У підсумку після консультацій зі знайомим ветеринаром були отримані таблетки. Але ось тут виникає питання: А як йому їх дати? По-перше, цей мейн кун кіт практично не чого не хоче. А по-друге, спробуйте засунути велику таблетку коту, який важить близько 9 кілограм в рот проти його волі. Сумніваюся що у вас це вийде.

Проте вся сім’я вирішила спробувати діяти проти волі Василя. І можна сказати за це поплатилася. Вже на підході до нього з різних сторін досить знайомих людей Василь насторожився і почав готувати шляхи відступу, але в якийсь момент, забарившись, був зловлений. Але тут треба віддати належне цьому мейн кун коту. Опинившись в повному безвихідному становищі, він і не думав здаватися. Ці ненависні таблетки, які засовували йому в рот, моментально вилітали звідти як пробка з пляшки шампанського. До того ж між закладкою нової порції лікарських таблеток Василь ще встигав так голосно кричати, що здавалося, ніби кілька поліцейських машин з включеними сиренами їдуть по вулиці, і навіть найгучніший домашній кіт по імені Смокі навряд би порівнявся.

Зрозумівши все безнадійність ситуації, вся родина взяла перерву, а переможець сутички мейн кун кіт по імені Василь подався подалі від всіх на кухню. Якщо сказати, що він був злий — то нічого не сказати. Він був, як злий кіт Баюн готовий продовжувати бій. Але далі почався мозковий штурм. Що робити? Як змусити його проковтнути цю таблетку? І тут з’явилася ідея, а немає нанести декілька крапель настойки валеріани на таблетку. Сказано — зроблено. Таблетка по запаху дуже сильно віддавала валеріаною і була запропонована Василю добровільно її спробувати.

А от що було далі, і як себе повів незвично Василь, читайте у другій частині цієї чудової і можна сказати гумористичної історії.

Популярність: 19%

  • Головна
  • Цікаві історії