Вітаю друзі. Можете мене привітати. Я брав участь перший раз в житті в конкурсі на одному форумі, і уявляєте, посів третє місце, за яке належить приз 2 000 рублів. Тепер поспішаю вам розповісти, все як було.

В один із днів мені особливо не чого не хотілося робити, і я був ледачий кіт. І ось побачив, що на форумі проводиться конкурс під цікавою назвою «Допоможи новачкові — отримай мільйон». Правда, мільйон копійок.

Приз за перше місце становив 10 000 рублів, за друге місце-5 000 рублів і за третє як я сказав раніше 2 000 рублів.

Звичайно, перемогти лінь це велика справа, але мені вдалося. Я подумав, може мені теж взяти участь? Тим більше я вже давно почав активно працювати з твіттером і це приносило за середніми мірками непогані гроші для новачків. І якщо запропонувати один з моїх мій способів заробітку, може, комусь буде цікаво. Може, вистачить сьогодні нагадувати ледачого кота? І робота закипіла.

Було продумано побудова та викладання матеріалу. До кожного покрокового дії додавалася картинка, де до найдрібніших подробиць показувалася що робити, куди і на що натискати. Через деякий час мій труд був викладений на форумі і подана заявка для участі в цьому конкурсі.

Минув час, і список учасників був сформований. На фінішну пряму вийшли 23 претендента, а точніше їх роботи. Я переглянув всі роботи. Інші учасники відповідально підійшли і добре описали свої способи заробітку, і в них теж би розібрався будь, такий як я, лінивий кіт.

І ось почалося найголовніше. Учасники форуму виставляли свої оцінки сподобалася тієї чи іншої роботи. Комусь подобалася одна тема кому то інша. Настав день ікс. Адміністратор оголосив про закінчення голосування і почався підрахунок голосів.

На мій превеликий подив третє місце учасниками форуму було віддано мені такого ледачому коту, а точніше моїй статті. Я навіть не сподівався увійти в п’ятірку. Радості не було меж. Перший раз беру участь і виграю 2 000 рублів. Ось так вийшло. І користуючись нагодою хочу сказати, спасибі хто голосував за мене. Я дуже вдячний оцінку моєї праці. Для мене це було важливо. Спасибі вам величезне.

Популярність: 16%

  • Головна
  • Події з життя