Доброго дня. І знову я радий Вас бачити друзі на сторінках мого блогу. Я буквально тільки вчора приїхав від батьків. Вдалося побути у них трохи і відпочити. Знаєте відпочинок у селі дуже і дуже корисний. Краса, яка. Пташки цвірінькають, вітер колише дерева, і білий кіт на паркані кричить у все горло. Здивовані? Зараз я розповім Вам цю історію.

Десь роки три тому в мого друга кішка принесла потомство, і він запитав, чи не потрібен мені кошеня. Я так подумав і вирішив взяти одного, оскільки батьки просили привести їм кошеня. У них була раніше красива чорна кішка, але ось вона кудись пропала. Може собаки загризли або ще щось сталося. І ось я вирішив заповнити цю втрату. Тільки вирішив брати не кішку, а кота і бажано чорного. Зібрався і пішов собі вибирати. Приходжу, а там їх три штуки. Білий, рудий і попелястого кольору.

Та думаю, вибрав собі чорного. І що робити? У підсумку після довгих роздумів вибрав білого кота. Повністю весь білий як сніг взимку. Жодного чорного або іншого кольору плямочки. Тільки рожевий носик. Забрав і пішов назад додому. А тут пощастило. Приїхав в місто у справах батько, і я думаю, зроблю йому подаруночок. Зустрілися і я йому «подарував» цінний цей примірник сімейства котячих. Потім він мені зателефонував, коли приїхав додому і розповів, що це кошеня все дорогу кричав і не слухав, що говорили йому. Якщо він його довіз до будинку.

А от далі почалося найцікавіше. Кошеня зростав, уже звик до нового місця. Але тут батьки стали помічати, що він не реагує на їхні голоси. Показали фахівця і той виніс свій вердикт, що він на сто відсотків глухою. Виявляється, що білий кіт у дев’яти з десяти випадків глухі. Це відбувається на генному рівні. Про причини цього дефекту я розповім далі у статті.

Так ось. Це диво росло і перетворювалося в великого і сильного кота, в якому батьки душі не чують і балують його як можуть. А він цим користується. Коли він заходить в будинок відразу починається не просто нявкання, а справжній крик, щоб на нього звернули увагу і погладили. Ще це «чудове» створення природи розігнало в радіусі кілометра всіх сусідських котів і з величним видом розгулює по своїм новим територіям.

А тепер повернемося до початку історії. Виявляється, це диво залізла на двометровий паркан і прогулюється по ньому. І треба такому статися, що на зустріч йшов сусідський кіт. Не буду нагадувати, що коли зустрічаються два коти, вони починають кричати один на одного. Але сусідський кіт не знав, що наш білий кіт глухий і йому кричи не кричи він все одно тебе не почує. А наш видно думаючи, що той мовчить, кричить на всю горлянку. Далі після короткого обміну «люб’язностями» була секундна бійка, і наш глухий альбінос продовжив обхід своїх володінь.

Популярність: 25%

  • Головна
  • Події з життя