Привіт друзі. Сьогодні я хотів би задати вам одне питання. А от скажіть, на вашу думку, які види кішок за останні роки стали найпопулярнішими в Росії? Може, ви думаєте, що це перські або абіссінські кішки? Або ж сфінкси і сінгапурські кішки? А ось і ні це коти і кішки породи мейн кун. Несподівана пристрасть росіян погодьтеся.

Так ось. Вже з недавнього часу багато фелинологии Російської Федерації визнали той факт, що представники цієї самої великої породи сімейства котячих потіснили довго утримують популярність — британських кішок.

А ось чим викликана така зміна виду кішок за популярністю вони поки не можуть відповісти. В одному з даних інтерв’ю президентом одного з найбільш провідних російських клубів любителів кішок Світланою Панариной було сказано, що при проведенні виставок кішок в різних регіонах Російської Федерації приблизно половина учасників будуть мейн куни.

Я сам, якщо чесно, не особливо розумію, чим викликана така популярність. Адже найсильніші представники цього виду кішок, якщо бути точніше коти можуть досягати значної ваги. В середньому цей вага становить 10-13 кілограм. На мою думку, вага досить великий для всіх представників котячого сімейства.

Однак, незважаючи на свої великі, а якщо сказати розміри вище середньостатистичної кішки, мейн куни володіють чудовим характером і у них практично відсутня агресія до навколишніх. Згідно зі статистичними даними у Росії щорічно продається близько 10 000 представників породи мейн кун.

Хотілося б сказати ось що. В різний час в Росії користувалися популярністю різні види кішок і не було такого, що б один вид був весь час. Так раніше популярними були перські кішки, потім їх потіснили шотландські висловухі, потім британські, а ось зараз мейн куни. До речі, мало не забув. Я дізнався, що в одному розпліднику мейн-кунів є кошенята від кота-гіганта вагою 12 кілограмів. Якщо бажаєте стати власником кошеня, то звертайтеся в розплідник.

Але і цей вид також не зможе довго утримувати популярність. Вже почався бум на кішок бірманської породи. Можливо, саме вони в майбутньому стануть найпопулярнішими. Як кажуть, поживемо, побачимо.

Популярність: 16%

  • Головна
  • Цікаві новини