Доброго дня дорогі друзі. І я з вашого дозволу я ще розповім про рідкісні породи кішок. Я вже раніше представив вам три виду і сьогодні продовжу цю тему.

На четвертому місці каліфорнійська крапчаста кішка

Це дорогі друзі не тільки рідкісний вид кішок, але і можна сказати і самий новий. З’явився він відносно недавно приблизно у вісімдесятих роках. Основною метою, з якою виводили цей вид, було одержання забарвлення леопарда. І результат був отриманий. Однак з часом, тема такого забарвлення втратила актуальність і все менше і менше залишається в світі представників цієї породи кішок.На п’ятому місці турецька ван.

Це одна з найдавніших порід в нашому світі. Проте останнім часом навіть на своїй батьківщині вона під загрозою зникнення. Цікавим моментом даної породи є, що вони обожнюють воду і намагаються при можливості, прийняти ванну.


На шостому місці каумени.

Це ще один з представників древньої династії. Цей вид кішок був виведений в Таїланді і спеціально для представників королівського роду. Вартість одного кошеняти даної породи величезна. Однак і в цьому випадку даний вид також знаходиться на грані зникнення.

Невеликий епілог з рідкісних порід кішок

На цьому я дозволю собі закінчити статтю. Я представив на ваше огляд ще три рідкісні породи кішок. Сподіваюся, вам сподобається, а я підготую для вас інформацію про інших рідкісних видах кішок.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Цікаві новини