Вітаю вас друзі. Сьогодні у нас з вами незвичайна тема. А саме — рідкісні кішки. Так-так друзі. Є такий момент, що деякі види кішок знаходяться на межі зникнення і відповідно вони є ще й дорогими кішками в світі. І ось про кожному вигляді я б хотів розповісти трохи окремо. І так друзі починаю свою розповідь.

На першому місці американська жесткошерстная кішка.

Місцем народження цієї породи вважається Нью-Йорк. Відмінною рисою даної породи з’явилася в результаті мутації є кучерява шерсть. Дуже рідкісна порода. У Сполучених Штатах Америки офіційно числиться лише 22 екземпляра. За межами США практично не зустрічається.


На другому місці короткошерста порода кішок — Бурмилла.

З’явилася на світ ця порода в результаті випадкового схрещування самця перської шиншили і лілового бурманской кішки. Батьківщиною цього виду кішок є — Великобританія. Кількість таких кішок обмежена і тому вартість одного кошеня починає обчислюватися від 500$.


На третьому місці порода кішок, які називаються — Ельф.

Вельми і вельми рідкісна порода. У світі налічується досить мала кількість кішок цього виду. Хоча поки фелінологичеськимі організаціями не затверджено офіційну назву.

Ельфи були отримані шляхом схрещування американського керлі і канадського сфінкса. Результатом стала поява на світ досить цікавого виду з незвичайними вухами.

Невеликий епілог за рідкісним кішкам

На цьому дозвольте закінчити дану статтю про рідкісних кішок. І так перші три представника на ваш суд представлені. Далі мною будуть підготовлені ще матеріали по іншим цікавим і рідкісним видам кішок. Сподіваюся, я розповім вам про них також цікаво з поданням фотографій.

Популярність: 14%

  • Головна
  • Цікаві новини