Привіт друзі. Сьогодні ось про що хотів поговорити. Ви не задавалися таким питанням, чому милі кішки муркочуть, коли їм дуже добре? Погодьтеся, це муркотання подобається і дітям і дорослим. Це «торохтіння» можна розглядати як заспокійливу музику. Немає у світі таких людей, які не заспокоювалися від цього впливу. А ось чому муркочуть кішки так багато не знають.

Так давайте розберемося в цьому чудесне явище. Як це вони роблять. Справа в тому, що нявчання в корені відрізняється від муркотіння.

Коли кішка нявкає, у неї зв’язки вібрують і виходить видиху тональний звук, а коли муркоче вона розмикає і змикає м’язами гортані голосові зв’язки і робить по черзі як на вдиху, так і видиху. Таке муркотання ми чуємо навіть коли наші милі кішки приймають їжу. Вона спокійно їсть і такими маніпуляціями висловлює своє задоволення і насолоду.

Також ви не звертали увагу на те, що кішки, які принесли потомство дуже часто мурлычат. Знаєте чому? Справа в тому, що коли народжується кошеня він глухий і сліпий. Він не може знайти маму за допомогою зору і слуху. І тут приходить на допомогу муркотання. Кошеня відчуває своїм тілом, створювані вібрації і за допомогою них орієнтується перший час.

Також важливим моментом є те, що коли милі кішки годують своє потомство вони вже не мурлычат, оскільки створювати орієнтири для кошенят у неї вже немає необхідності, і вона просто відпочиває. Також муркотання проявляється вчасно тічки. Кішка кличе представників свого сильної статі не нявканням, а саме нявчанням. І воно нагадує деякий такий легкий флірт. До цього вона ще додає своє грайливий настрій.

Ось, мабуть, і все про такому чудовому властивості, якими володіють наші милі кішки. Погодьтеся досить приємно, коли ти сидиш в кріслі або на дивані, а у тебе на колінах муркоче твій улюблений вихованець.

Популярність: 26%

  • Головна
  • Роздуми про котів і кішок